powrót do listy

Porzucony szczeniak bał się innych psów- jego przemiana jest urocza

Luna została znaleziona na poboczu ruchliwej drogi. Jej nastrój był tak przygnębiający, że nie mogła ani stać, ani chodzić. Na szczęście Dina z  Love and Rescue Center  w Houston w Teksasie szybko się nią zajęła.

Po kilku tygodniach zaczęła chodzić, chociaż jej nogi były trochę niestabilne. Dina codziennie odwiedzała Lunę i upewniała się, że jest dobrze odżywiona i ktoś się nią opiekuje.

Dzięki całej tej miłości i przywiązaniu Luna powoli zaczęła się otwierać. Machała ogonem wokół Diny i wchodziła w interakcje z innymi psami. Gdy tylko nogi Luny stały się wystarczająco silne, aby mogła biec, stała się nie do powstrzymania. Dina była szczęśliwa, kiedy zobaczyła, jak Luna biegnie po raz pierwszy. 

Jej reakcja była bezcenna. To było tak, jakby otrzymała nowe życie . Luna mogła również jeść sama bez pomocy Diny. Ale szczenięta są szczęśliwe, gdy są w towarzystwie innych szczeniąt. Dina wiedziała, że Luna była gotowa na kolejny etap zdrowienia. Potrzebowała tylko kolejnego szczeniaka do zabawy.

Interakcja między dwoma psami jest cudowna

Niestety, Dina nie miała psów w wieku Luny, ale miała szczęście znaleźć kolejnego szczeniaka, z którym Luna mogłaby się bawić. Ale była przeszkoda. Luna musiała bawić się ze szczeniakiem, który był prawie trzykrotnie większy. Zeus to wspaniały szczeniak mastifa. Zeus był zbyt wysoki dla Luny. Ważył prawie 50 kilogramów, a jego nos był prawie wielkości głowy Luny. Co zaskakujące, oba zwierzęta dobrze się dogadały pomimo różnicy wielkości. 

 

Obejrzyj wideo, interakcja między dwoma psami jest cudowna.

 

Historia Luny jest naprawdę fascynująca. Przeszła od agresywnego szczeniaka do szczeniaka, który wita wszystkich z rozmerdanym ogonem. To dzięki Zeusowi tak wspaniale rozkwitła.

 

Źródło: shareably.net

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies skradziony 2 lata wcześniej przypadkowo spotyka swojego ukochanego opiekuna

Dramat zwierząt domowych. Weterynarz patolog o cichych cierpieniach naszych domowych pupili

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Misio, łagodny olbrzymek szuka domu!

Łagodna, grzeczna sunia Mama szuka domu