powrót do listy

Porzucili psa na środku drogi i próbują uciec. Pies biegnie za nimi między samochodami.

Niestety wiele osób nie traktuje swoich psów z miłością i szacunkiem na jakie zasługują  jako pełnoprawni członkowie rodziny. Podejmując decyzję o adopcji psa - lub innego zwierzęcia - należy pamiętać, że jest to odpowiedzialność, która potrwa wiele lat. To żywa istota, którą trzeba się zająć. 

Ta para motocyklistów, którzy zostali sfilmowani porzucili swojego psa  w najgorszy możliwy sposób. Zostawili go na środku drogi  i próbują uciec motorem.

Początkowo pies nie wydaje się rozumieć tej sytuacji i trzyma się blisko swoich opiekunów, próbując wskoczyć z powrotem na motocykl. Ale za każdym razem  para po prostu go odpycha, bez najmniejszych wyrzutów sumienia.

Próbują uciec na motocyklu!

Gdy przyspieszają, pies zaczyna wpadać w panikę. Biegnie między innymi autami  przerażony

Kiedy motocykliści zatrzymują się na czerwonym świetle, pies lapie oddech, próbuje bezskutecznie wskoczyć z powrotem ale odpychająca ręka opiekuna mu na to nie pozwala.

Kiedy pojawia się zielone światło, motocyklista naciska pedał gazu, pies znowu próbuje go dogonić. Biegnie przerażony pomiędzy kołami innych samochodów. Jest to bardzo niebezpieczny moment. Właścicieli wogóle to nie obchodzi, że pies może za chwilę zginąć.

 

Na razie nie wiemy jeszcze, co stało się z psem. W każdym razie, jeżeli nie można dłużej opiekować się zwierzęciem z tego czy innego powodu, istnieją alternatywne możliwości dla porzucenia go na środku ulicy. 

Proszę podziel się tym artykułem z innymi, aby  powstrzymać kogokolwiek od porzucenia zwierzęcia!

Mamy nadzieję, że ktoś pomógł temu biednemu psu i nie znalazł się sam na ulicy. 

 

To biedne zwierzę zasługuje na kochający dom, jak każdy inny pies.

 

Komentarze

21 września 2018 o 22:39

nuna

To nie ludzie to bydlaki.

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Porzucony pies leżał na ziemi i czekał aż jego rodzina wróci

Kobieta znalazła koło rzeki roztrzęsionego psa, który miał przywiązany 13kg cieżar do szyi

Ostatnie ogłoszenia

Gnomik-mały, przyjazny piesek!

Cuki-przyjazna sunia czeka na dom 9 lat!