powrót do listy

Poruszające zdjęcie psa tuż przed odejściem za Tęczowy Most

Dorastanie z psem jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń, jakie może mieć każde dziecko. Szczeniak staje się kimś więcej niż najlepszym przyjacielem, staje się członkiem rodziny. Staje się kimś, przy kim można się rozpłakać, towarzyszem przytulania, powiernikiem największych sekretów. Pies z dzieciństwa jest naprawdę niezastąpiony.

April Kramer miała takiego właśnie psa, Librę. Gdy miała 8 lat, ta sunia zamieszkała razem z jej rodziną i była ogromną częścią jej życia.

Libra stawała się coraz starsza i powoli nie była zdolna do robienia rzeczy, które zwykła robić z łatwością. Jej stan zdrowia pogorszył się do tego stopnia, że ​​sprawiało jej to zbyt wiele bólu i cierpienia.

Wtedy właśnie April Kramer zabrała Librę w ostatnią przejażdżkę w samochodzie.

Rodzina zabrała Librę na ostatnią jazdę samochodem do weterynarza. To była ostatnia 30-minutowa jazda i mimo bólu, ta psina miała szczęśliwe życie.

Libra przeżyła swoje życie  pełna miłości i szczęścia. Nawet w jej ostatnich dniach, kiedy była bardzo chora, nigdy nie przestała przynosić radosnych chwil swoim opiekunom. 

Ostatnia przejażdżka samochodem była tak poruszającą chwilą, że ta ostatnia fotografia pozostanie w sercach tej rodziny i nas wszystkich na zawsze.

Proszę podziel się tą poruszającą historią ze wszystkimi przyjaciółmi i rodziną.

Komentarze

09 lutego 2019 o 15:21

Anonim

Ja tez musialam podjac te najgorsza decyzje w moim zyciu nigdy nie zapomne oczu mojego najukochanszego Macha byl taki dzielny pokonal raka a nerki go zabily w dwa dni tak bardzo za nim tesknie choc juz minelo 5 miesiecy mam jego prochy i dwa nowe pieski ale on byl wyjatkowym psem i wiem ,ze czeka

Odpowiedz

25 stycznia 2019 o 12:27

Marianna

Jesteś głupi. Też uśpilam psa, miał nowotwór mógzu. Cierpial potwornie i musiałam podjąć taką decyzję. Na co miałam skazać psa na konanie w mękach. Tak czasami trzeba zrobić jak się kocha. Myślisz,że uśpili psa bo mieli taki kaprys. Skoro nie wiesz jaki był powór uśpienia po co się wypowiadasz.

Odpowiedz

09 lutego 2019 o 12:31

Anonim

Też uśpiłem bo miał raka i chodzić nie mógł miał 15lat

Odpowiedz

24 stycznia 2019 o 08:50

Patysiek

Nie wiem jaki byl powod uspienia ? Ciekawe czy matke by tez zabila jesli poruszanie sprawialo by jej bol .. porazka ..

Odpowiedz

24 stycznia 2019 o 08:50

Patysiek

Nie wiem jaki byl powod uspienia ? Ciekawe czy matke by tez zabila jesli poruszanie sprawialo by jej bol .. porazka ..

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Brazylijski artysta tworzy legowiska dla zwierząt ze starych opon, które znajduje na ulicach

Poruszające pożegnanie z psem, którego uratowała 17 lat wcześniej

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Załamany 10 miesięczny spaniel w schronisku

Drugi raz w schronisku. Pechowy pies