powrót do listy

Poruszające zdjęcie psa tuż przed odejściem za Tęczowy Most

Dorastanie z psem jest jednym z najpiękniejszych doświadczeń, jakie może mieć każde dziecko. Szczeniak staje się kimś więcej niż najlepszym przyjacielem, staje się członkiem rodziny. Staje się kimś, przy kim można się rozpłakać, towarzyszem przytulania, powiernikiem największych sekretów. Pies z dzieciństwa jest naprawdę niezastąpiony.

April Kramer miała takiego właśnie psa, Librę. Gdy miała 8 lat, ta sunia zamieszkała razem z jej rodziną i była ogromną częścią jej życia.

Libra stawała się coraz starsza i powoli nie była zdolna do robienia rzeczy, które zwykła robić z łatwością. Jej stan zdrowia pogorszył się do tego stopnia, że ​​sprawiało jej to zbyt wiele bólu i cierpienia.

Wtedy właśnie April Kramer zabrała Librę w ostatnią przejażdżkę w samochodzie.

Rodzina zabrała Librę na ostatnią jazdę samochodem do weterynarza. To była ostatnia 30-minutowa jazda i mimo bólu, ta psina miała szczęśliwe życie.

Libra przeżyła swoje życie  pełna miłości i szczęścia. Nawet w jej ostatnich dniach, kiedy była bardzo chora, nigdy nie przestała przynosić radosnych chwil swoim opiekunom. 

Ostatnia przejażdżka samochodem była tak poruszającą chwilą, że ta ostatnia fotografia pozostanie w sercach tej rodziny i nas wszystkich na zawsze.

Proszę podziel się tą poruszającą historią ze wszystkimi przyjaciółmi i rodziną.

Komentarze

Najnowsze artykuły

Konkurs Psikołajkowy

IKEA wpuściła do środka bezdomne psy aby ochronić je przed zimnem

Ostatnie ogłoszenia

3 miesiące i już na łańcuchu

Diego - uroczy maluszek szuka rodziny!