powrót do listy

Poruszająca reakcja głuchej dziewczynki, która spotyka psa z takim samym upośledzeniem

Ten głuchy pies i ta mała dziewczynka , którzy mają to samo upośledzenie, raz się spotkali i zostali przyjaciółmi na zawsze.

Pies znajduje miłość w ramionach tej dziewczyny (wideo)

Walter urodził się głuchy. Wiele osób może postrzegać to upośledzenie jako ciężar i powód, aby nie adoptować tego szczeniaka, ponieważ nie mogą się z nim komunikować. Ale nie Julia, ta mała dziewczynka uważa Waltera za swojego najlepszego przyjaciela. Ta piękna historia pochodzi prosto ze schroniska w Pasadenie w Kalifornii: po kilku miesiacach ten głuchy szczeniak w końcu znalazł dom, ale ... nie z kim innym ale podobnie jak on, jego człowiek nie słyszy. 

Mama małej Julii coraz bardziej martwiła się, gdy jej córka dorastała. Miała problemy z nawiązywaniem przyjaźni z powodu swojej głuchoty.

Udała się więc do schroniska dla zwierząt, aby sprawdzić, czy zwierzę domowe nie pozwoli córce bardziej się otworzyć. Szczenięta zostały przywiezione do Pasadena Humane Society & SPCA , wszystkie z ubytkiem słuchu , a Walter był jednym z nich. To całkowity zbieg okoliczności! Uwierzyć, że Walter - 9-miesięczny szczeniak- krzyżówka teriera i chihuahua - i Julia mieli kiedyś spotkać się, aby zostać przyjaciółmi na zawszeGłuchy od urodzenia czworonóg i mała dziewczynka są dziś rzeczywiście nierozłączni. Mama Julii była zaskoczona, widząc Waltera po raz pierwszy, a jej sympatia do niego była natychmiastowa. Od razu poczuła szczególną więź z tym uroczym małym szczeniakiem. Zaskoczyło ją również, że sposób, w jaki pies wyraził swoje emocje, był bardzo podobny do Julii.

Obaj są dla siebie idealni

 „Po prostu pamiętam, jak oglądałam Waltera i wiedziałam, że został stworzony dla nas. Są bardzo podobni ”. Jeszcze bardziej niesamowite jest to, że Julia uczy Waltera języka migowego. Pies rozumie słowa takie jak siedzieć, woda i jedzenie. Obejrzyj wideo, obaj są dla siebie idealni i razem pokazują światu, że nie wszystko jest złe, jeśli jest inne - jest piękne.

„Kocham Waltera” -  powiedziała Julia w języku migowym . „Walter jest moim najlepszym przyjacielem”.

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Kobieta wyprowadza psa z balkonu- niebezpieczne zachowanie

Ratownicy dzikich zwierząt ubierają się w paski, aby zostać "matką" dla osieroconej zebry

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Matylda - niepełnosprawne szczenię - kto pokocha?

Mały, podłużny i zarazem piękny Marcel szuka domu!