powrót do listy

Policjant karze siedzieć w rozgrzanym samochodzie kobiecie, która zostawiła tam psa i poszła na zakupy

Zobacz genialną karę funkcjonariusza policji (wideo)

Kobieta postanowiła zostawić psa zamkniętego w samochodzie zaparkowanym na słońcu i pójść w tym czasie zrobić zakupy

Pies był w pojeździe, bez otwartych okien i bez klimatyzacji . Nawet jeśli nadal mówimy, że są to niebezpieczne warunki dla zwierząt, ludzie zawsze popełniają błąd, zostawiając swoje zwierzęta w gorących samochodach . Na szczęście dla zwierzęcia policjant Vincent Kreischer podszedł do zamkniętego samochodu z poważnie przegrzanym pasażerem.

 Funkcjonariusz wiedział, że na zewnąrz jest gorąco. Podczas gdy właściciel pojazdu po dokonaniu zakupów wrócił do samochodu, funkcjonariusz zmierzył ją wzrokiem i zapytał: „To twój samochód? W temperaturze powyżej 30 stopni trzymasz psa bez klimatyzacji? - pyta oficer, co widzimy w filmie nagranym przez jego tylną kamerę, a następnie transmitowanym w lokalnej stacji telewizyjnej.

Shelly Nicholas twierdził, że zostawił swojego psa w samochodzie tylko na 10 minut, ale Vincent Kreischer od razu wiedział, co powiedzieć. Użył wykresu, aby oszacować temperaturę w samochodzie zaparkowanym i zamkniętym tego dnia. Werdykt? Po 10 minutach temperatura osiągnęła niebezpieczne 45,55 stopnia. Według PETA zwierzęta mogą doznać uszkodzenia mózgu, a nawet umrzeć z powodu udaru cieplnego w ciągu zaledwie 15 minut. 

Te wyjaśnienia zupełnie nie docierały do kobiety, która uparcie twierdziła, że temperatura w samochodzie jest znośna. Potem kobieta stała się wręcz agresywna i to było jej drugim błędem. 

Funkcjonariusz zasugerował, że jeżeli uważa, że ​​temperatura w środku samochodu jest akceptowalna dla jej psa, będzie musiała usiąść w samochodzie z zamkniętymi drzwiami, podnoszonymi oknami i wyłączonym silnikiem, podczas gdy on będzie pisał grzywnę. Zgodnie z oczekiwaniami Shelly Nicholas zaprotestowała. „Była bardzo niewrażliwa i beztroska. " Policjant się nie poddał. „Skoro uważasz, że nie jest gorąco tylko fajnie, usiądź w samochodzie i czekaj” - powiedział. 

Co ciekawe, to Shelly Nicholas skontaktowała się z lokalną stacją telewizyjną, aby poprosić ich o zbadanie zarzutu, który stawia jej policjant. Poza tym uznała, że funkcjonariusz ją "obraża".

Mamy tylko nadzieję, że błąd tej kobiety będzie przykładem dla wszystkich właścicieli psów. Nie można zostawiać psa w nagrzanym samochodzie.

Jeśli chodzi o oficera Vincenta Kreischera i jego błyskotliwe podejście do sprawiedliwości, jego przesłanie było proste, ale kluczowe: ludzie powinni pomyśleć, zanim zostawią swoje zwierzęta w samochodzie, nawet gdy wychodzą na kilka minut.

 

Komentarze

05 lipca 2019 o 14:33

Milena

Brawo ????

Odpowiedz

04 lipca 2019 o 23:29

Betaww

Jak sie ciesze ,ze tacy stróze prawa bywają Brawo....****

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Husky po raz pierwszy spotyka owczarka niemieckiego - urocza reakcja

Stado koni utknęło w zamarzniętym jeziorze. Ratownicy próbują je uratować

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Malwa-piękna, delikatna sunia do pilnej adopcji!

Chaberek-młody, wystraszony pies!