powrót do listy

Podczas gdy dziecko śpi, pies robi najbardziej cudowne rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałeś!

Niezwykle cenny moment! 

Wszyscy dotarliśmy do tego punktu, w którym staramy się nie zasnąć, ale nasze ciało mówi: "nie , teraz musisz spać, już śpisz". To właśnie wyobrażam sobie w tym uroczym szczeniaku . Dostał zadanie czuwania nad tym śpiącym dzieckiem, ale po prostu nie może otworzyć oczu.

To, co zaraz zobaczysz, jest prawdopodobnie jednym z najsłodszych filmów , jakie kiedykolwiek widziałeś. 

Noworodek spokojnie śpi, a obok niego jego zwierzak wydaje się go obserwować. Ten szczeniak tak bardzo stara się stanąć na straży swojego bezradnego, śpiącego przyjaciela, ale w końcu się poddaje. Uwielbiam to, że dziecko wcale się nie denerwuje, podczas gdy jego towarzysz ciągle się chwieje.

 Mam nadzieję, że obydwaj będą mieli więcej wspólnych sesji ze spaniem / chwiejnej sesji.

Cenne wspomnienie!

To cenne wspomnienie , a mama i tata ujawnili, że szczeniaka porzucono zaledwie dwa dni przed filmem! Nic dziwnego, że małe szczenię potrzebowało drzemki.

Jej rodzina skomentowała: " Wyrosła na bardzo słodkiego i wysportowanego psa. "Na pewno ci dwaj będą świetnymi przyjaciółmi w nadchodzących latach. Oglądaj video. Pies jest bardzo zmęczony i chciałby spać ale nie chce dopuścić do zamnkięcia oczu. Scena zakończy się w najpiękniejszy sposób!

Wyobrażam sobie, jak ten cudowny duet dorasta razem i staje się najlepszymi przyjaciółmi , ale na razie życie to po prostu sen i przytulanie. 

Ten szczeniak tak bardzo stara się stać na straży swojego bezradnego, śpiącego przyjaciela  - podejmuje walkę przez prawie półtorej minuty - ale w końcu poddaje się i ostrożnie opiera głowę na szyi dziecka. 

Jednak traktuje swoją pracę poważnie i chociaż zamyka oczy na sekundę, nadal jest czujny na intruzów.

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Porzucony pies leżał na ziemi i czekał aż jego rodzina wróci

Kobieta znalazła koło rzeki roztrzęsionego psa, który miał przywiązany 13kg cieżar do szyi

Ostatnie ogłoszenia

Gnomik-mały, przyjazny piesek!

Cuki-przyjazna sunia czeka na dom 9 lat!