powrót do listy

Podczas gdy dziecko śpi, pies robi najbardziej cudowne rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałeś!

Niezwykle cenny moment! 

Wszyscy dotarliśmy do tego punktu, w którym staramy się nie zasnąć, ale nasze ciało mówi: "nie , teraz musisz spać, już śpisz". To właśnie wyobrażam sobie w tym uroczym szczeniaku . Dostał zadanie czuwania nad tym śpiącym dzieckiem, ale po prostu nie może otworzyć oczu.

To, co zaraz zobaczysz, jest prawdopodobnie jednym z najsłodszych filmów , jakie kiedykolwiek widziałeś. 

Noworodek spokojnie śpi, a obok niego jego zwierzak wydaje się go obserwować. Ten szczeniak tak bardzo stara się stanąć na straży swojego bezradnego, śpiącego przyjaciela, ale w końcu się poddaje. Uwielbiam to, że dziecko wcale się nie denerwuje, podczas gdy jego towarzysz ciągle się chwieje.

 Mam nadzieję, że obydwaj będą mieli więcej wspólnych sesji ze spaniem / chwiejnej sesji.

Cenne wspomnienie!

To cenne wspomnienie , a mama i tata ujawnili, że szczeniaka porzucono zaledwie dwa dni przed filmem! Nic dziwnego, że małe szczenię potrzebowało drzemki.

Jej rodzina skomentowała: " Wyrosła na bardzo słodkiego i wysportowanego psa. "Na pewno ci dwaj będą świetnymi przyjaciółmi w nadchodzących latach. Oglądaj video. Pies jest bardzo zmęczony i chciałby spać ale nie chce dopuścić do zamnkięcia oczu. Scena zakończy się w najpiękniejszy sposób!

Wyobrażam sobie, jak ten cudowny duet dorasta razem i staje się najlepszymi przyjaciółmi , ale na razie życie to po prostu sen i przytulanie. 

Ten szczeniak tak bardzo stara się stać na straży swojego bezradnego, śpiącego przyjaciela  - podejmuje walkę przez prawie półtorej minuty - ale w końcu poddaje się i ostrożnie opiera głowę na szyi dziecka. 

Jednak traktuje swoją pracę poważnie i chociaż zamyka oczy na sekundę, nadal jest czujny na intruzów.

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Weterynarz ujawnia co zwierzęta robią chwilę przed uśpieniem

Pies rozpłakał się gdy sprzedano krowę, która go wychowała

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Nie proszę o udostępnienia

Zmarznięte szczeniaki szukają domu