powrót do listy

Po stracie psa pociesza swoją żonę cudowną niespodzianką

WŁAŚNIE STRACIŁA PSA, KTÓRY MIAŁ GUZA W SERCU. PONIEWAŻ BYŁA ZAŁAMANA, JEJ MĄŻ POSTANOWIŁ POCIESZYĆ JĄ NIEZAPOMNIANYM PREZENTEM.

Jej reakcja jest zaskakująca! (Wideo)

Ta młoda kobieta otrzyma prezent swoich marzeń od swojego towarzysza. Utrata zwierzaka to jedno z najtrudniejszych doświadczeń . Może to być bardzo trudny okres w życiu, ponieważ nasi przyjaciele stają się członkami rodziny . Ta młoda kobieta właśnie straciła psa, który miał guza w sercu. Zanim film został nakręcony, jej pies został poddany eutanazji tego samego dnia. Ponieważ była przygnębiona, jej chłopak zdecydował, że aby ją pocieszyć, musi zaoferować jej mały promyk słońca.

To zbyt smutne, by pożegnać się z naszym psem, ale ten człowiek właśnie postanowił pomóc żonie pokonać smutek. Miał zaoferować prezent, który szybko przywróciłby radość w życiu żony. Ponieważ temat ten może być delikatny i bolesny, postanawia ją zaskoczyć . Kiedy drzwi się otwierają, jego żona natychmiast rozumie, że coś jest w pudełku. Właśnie wtedy się rozpłakuje...  to miłość od pierwszego wejrzenia! Wiedział, że będzie szczęśliwa.

 

Niezapomniany prezent!

 

Jej małżonek dobrze się spisał, czy uważacie, że to było za wcześnie?

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Małe dziewczynki chciały uratować Rosie ze schroniska, w którym czekała na nią śmierć. Zobacz ich reakcję, gdy spotykają Rosie na spacerze

Jak długo zajmie dostosowanie się szczeniaka do nowego domu?

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Ogląda świat zza krat, a tak nie powinno być.

Biszkoptowy labrador do adopcji