powrót do listy

Po spędzeniu całego życia na łańcuchu husky w końcu biegnie po trawie

Żaden pies nie powinien być na łąńcuchu. Niestety tak jak tysiące innych psów, również ten husky nigdy nie zaznał wolności i szczęścia turlania się po trawie.

Chwila pełna emocji (wideo)

Dzisiaj dzielimy się z Wami historią Biscuit ,  Siberian Husky, który nie miał różowego życia. On i osiem innych psów spędzili dużą część życia na łańcuchu, w małym kojcu. Ich życie mogłoby być nieszczęśliwe, gdyby nie Amy Hines , młoda członkini grupy Dogs Deserve Better . Kiedy zobaczyła to małe więzienie dla psów , natychmiast uratowała jednego, a następnie kontynuowała rozmowy z właścicielem psów, dopóki nie oddał wszystkich przywiązanych łańcuchem zwierząt.

Wolontariusze uratowali kilka psów, które całe życie spędzili przykute łańcuchem. Wśród nich był Biscuit, który nigdy nie zaznał wolności i szczęścia turlania się po trawie . 

Po raz pierwszy dostaje wolność!

Kiedy w końcu nadszedł dzień uwolnienia psów Biskwit, nie mógł nie okazać radości , stawiając pierwsze kroki na ogromnym polu o powierzchni kilku hektarów. Z ciekawością poznaje swoje nowe środowisko, zafascynowany całą tą zieloną przestrzenią do biegania, jakby wciąż w to nie wierzył. I naprawdę miło to widzieć! Nie możesz go powstrzymać od biegania i cieszenia się trawą pod stopami i świeżym powietrzem w nozdrzach. Obejrzyj to na wideo, to magiczny moment czystego szczęścia! Żaden pies nie powinien być przykuty łańcuchem.

Zawsze cieszymy się, gdy historie psów na łańcuchach kończą się szczęśliwie.

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies skradziony 2 lata wcześniej przypadkowo spotyka swojego ukochanego opiekuna

Dramat zwierząt domowych. Weterynarz patolog o cichych cierpieniach naszych domowych pupili

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Birka, nieduża, wpatrzona w człowieka sunia

Niewielki sznaucerkowaty Dyzio szuka domu!