powrót do listy

Pies został "zaatakowany" przez jego szczeniaki. Próby ucieczki są przezabawne

TEN FILM POKAZUJE MIOT SZCZENIĄT RASY BOKSER UROCZO „ATAKUJĄCY” SWOJEGO OJCA, KTÓRY STOCZYŁ PRZEGRANĄ BITWĘ, GDY "ZAATAKOWAŁY" GO JEGO WŁASNE DZIECI.

Tata jest „atakowany” przez swoje szczenięta (film)

Dorośli wiedzą, że bycie rodzicem może być wyczerpujące. Teraz wyobraź sobie, że jesteś odpowiedzialny za ośmioro dzieci jednocześnie! 

Prawdopodobnie już nigdy nie będziesz spać. Taki klimat panował u Reno , taty boksera, który miał ośiem szczeniąt. Na szczęście dla nas właściciel Reno był na patio ze szczeniakami i sfilmował „wyczerpujące” doświadczenie Reno.

Szczenięta są urocze. To jest fakt. Jednak, podobnie jak małe dzieci, szczenięta mają zwykle dużo energii. Wygląda na to, że bokser Reno nie zdawał sobie sprawy, jak to jest być przytłoczonym przez osiem szczeniąt naraz - przynajmniej nie przed tym filmem. 

Kiedy właściciel Reno zabrał szczenięta do zabawy na swoim patio, Reno zdecydował się do nich dołączyć. Biedny Reno przegrał bitwę, gdy tylko go zaatakowali. Jego właściciel sfilmował całe przeżycie, kilkakrotnie przypominając Reno o cierpliwości do szczeniąt. Szczenięta chciały bawić się z ojcem. Otoczyły go dość szybko. Kilka poszło mu pod łapy, prawdopodobnie mając nadzieję, że znajdą na nim pożywienie jak na mamie. Inni próbowali bawić się jego szyją, uszami lub faflami.

Wyczerpująca bitwa

Kiedy Reno zdecydował, że musi uciec, ostrożnie przeskoczył nad mnóstwem dla szczeniąt. Ale gdziekolwiek się udał, podążali za nim, najwyraźniej podekscytowani zabawą. W całym filmie Reno podejmuje wiele prób ucieczki , posuwając się nawet do przypadkowego przejechania jednego ze szczeniąt. 

Jest kilka punktów, w których wydaje się naprawdę sfrustrowany, ponieważ gdziekolwiek idzie, podążają za nim. Oczywiście nie możesz go winić. Reno był bardzo delikatny dla szczeniąt, pilnuje, aby ich nie skrzywdzić. Nigdy nie warknął ani nie szczekał, a zamiast tego skupił się na próbie ucieczki od nich.

 Obejrzyj wideo, w którym osiem szczeniąt ściga go z podekscytowaniem, Reno nie miał szans!

 

Reno zdecydowanie potrzebował przerwy i mamy nadzieję, że miał szczęście i dostał tak potrzebny odpoczynek. Na szczęście, pomimo dyskomfortu, wyraźnie rozumiał, że to były małe dzieci i po prostu chciały zwrócić jego uwagę.

 

 

Źródło: animalchannel.co

Komentarze

Najnowsze artykuły

50 zwierząt, które zrobiły coś po raz pierwszy i miały najzabawniejsze miny

Mężczyzna znajduje wystraszonego kotka pod ciężarówką i postanawia dać mu dom

Najnowsze zbiórki

33

406,00 zł

Kotek który chce żyć

109

1 635,00 zł

Kotka walczy z śmiercią

Ostatnie ogłoszenia

Malutki staruszek nie przetrwa zimy w schronisku

Szczeniaki husky do adopcji