powrót do listy

Pies zamknięty w piwnicy przez całe życie - patrz, jak wychodzi po raz pierwszy

Widzi świecące słońce po raz pierwszy (wideo)

Niestety, jest zbyt wielu ludzi, którzy nie dbają o zwierzęta i nie wierzą w to, że zasługują one na miłość i szacunek. Dlatego każdego dnia tysiące zwierząt jest narażonych na okrucieństwa. Czy to dla czystego sadyzmu, czy dla chciwości, szczególnie w przypadku nędznej hodowli zwierząt . Tak było również w przypadku małego psa o imieniu BB . 

Jego historia bardzo nas poruszyła . 

Wyobraź sobie psa, który jest zmuszony żyć w klatce bez dostępu do światła

To tak przytłaczające, że nie wiem od czego zacząć. BB została znaleziona przez organizację praw zwierząt w ciemnej piwnicy w hrabstwie Cabarrus w Północnej Karolinie. 

Wideo zostało zrobione dzięki bohaterom Humane Society, którzy wypuścili zwierzęta uwięzione w tej pseudohodowli. BB został zamknięty ze 130 innymi zwierzętami w ciemnej piwnicy i żadna z tych biednych istot nigdy nie widziała promieni słonecznych. Psy były przestraszone, zdezorientowane i cierpiały tak jak żadne zwierzę cierpieć nie powinno. Na szczęście udało się te psy uratować i dzięki ludziom, którzy codziennie pomagają zwierzętom, mogły mieć zupełnie nowe życie. Biedny pudel BB ważył nieco ponad 900 gramów i miał tylko trzy zęby , ponieważ inne zęby były tak zgniłe, że trzeba było je wyrwać. Oprócz BB uratowano 104 psy, a także 20 kotów i trzy kozy. Brenda Tortoreopracował w szpitalu dla zwierząt, gdzie leczono BB. Postanowiła przyjąć tego małego pudla, który miał tak trudne życie. BB nigdy nie widział światła słonecznego i ledwo miał kontakt z ludźmi. BB i inni mieszkali w maleńkich klatkach w ciemnej, dusznej piwnicy, która nie miała nawet podstawowej wentylacji.

Zamknięty ze 130 innych zwierzętami w ciemnej piwnicy

„Kiedy ją znaleźliśmy, była bardzo mała i bezradna . Położyłem rękę na klatce, a ona próbowała wstać. Była bardzo niepewna i nieśmiała , mimo że potrzebowała pomocy - powiedziała Jessica Lauginiger, dyrektor organizacji opieki nad zwierzętami HSUS. Weterynarze podejrzewali, że ten pudel był wykorzystywany do rodzenia kolejnych szczeniaków. 

Ratownicy mieli trudności z określeniem wieku psa, gdyż jego wygląd był opłakany. Ale teraz BB został w końcu uratowany przed tą straszną egzystencją! Ma nowe życie z ludźmi, którzy go kochają i którzy o niego dbają. Nigdy nie poznał uczucia trawy pod stopami, a teraz ma drugą szansę na życie, na które naprawdę zasługuje. Obejrzyj film, to jest moment, w którym BB zostaje wypuszczony i widzi słońce po raz pierwszy! Jego ekspresja mówi wiele o wcześniejszym życiu.

 

Zwierzęta nigdy nie powinny być ograniczone do niewoli, każdy rozsądny człowiek powienien to wiedzieć i zaakceptować.

 

Nie zapomnij podzielić się tym artykułem, aby pokazać, że wykorzystywanie zwierząt jest niedopuszczalne!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU

 

Komentarze

29 czerwca 2019 o 14:05

nie nie

CO ZA NIEWYOBRAŻALNE OKRUCIEŃSTWO! KTO TYM BANDYTO- BESTIOM NA TO POZWALA? KARA ŚMIERCI TO ZA MAŁO! TORTURY DLA TAKICH!

Odpowiedz

22 czerwca 2019 o 19:38

Anonim

Ja zamknęłabym tych ZWYRODNIALCÓW w tych małych klatkach w ciemnej piwnicy bez wody i jedzenia aż do końca swojej marnej egzystencji.To tylko ludzie są w stanie do takiego bestialstwa!!!Zwierzęta NIGDY!!!WSTYD MI ZA RODZAJ LUDZKI.????????????

Odpowiedz

06 czerwca 2019 o 11:40

Violetta Wielinska

To okropne, jak mozna tak traktowac zywe istoty, ktore czuja slysza cierpia,boja siei drza ze strachu tak samo jakudzie?! Takim ludziom. Ktorzy tak traktuja zwierzeta trzeba tak samo potraktowac i dac im odczuc to samo ,co czyly te biedne maltretowane przez nich zwierzeta, trzeba tych ludzi pozamyk

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

XVII Międzynarodowe Targi Zoologiczne Pet Fair 13-15 września 2019 w Łodzi

Maltańczyk w budzie bez wody i jedzenia z gigantycznymi kołtunami

Ostatnie ogłoszenia

Bary pies bity na balkonie. Nikt go nie chce

Dżeki-młody, energiczny pies szuka domu!