powrót do listy

Pies skradziony 2 lata wcześniej przypadkowo spotyka swojego ukochanego opiekuna

Pies skradziony 2 lata temu z przydomowego ogródka w końcu wrócił do swojej rodziny po emocjonującym spotkaniu ze swoim ukochanym człowiekiem.

 

Bezcenne spotkanie (wideo)

Czasami korzystanie z sieci społecznościowych wydaje się niemal cudownie rozwiązywać problemy i łączyć ludzi z całego świata. W rzeczywistości ludzie, którzy nie słyszeli o sobie ani nie widzieli się od wielu lat, często mogą doświadczać przypadkowych i nieplanowanych spotkań online, które są niezwykle poruszające, dzięki Internetowi i nowym technologiom. Tym razem wolontariusze w schronisku dla zwierząt na Ukrainie przyjęli dużego, niebieskookiego bezdomnego psa, dla którego życie na ulicach wyraźnie nie było miłe . Jego wychudzone ciało i paskudna skóra wskazywały na wiele trudności, z którymi musiał się zmierzyć. Wolontariusze byli zdeterminowani, aby dać psu szczęśliwy nowy dom - nie zdając sobie sprawy, że już go miał.

I że ktoś bardzo za nim tęsknił . 

W dniu, w którym pies został przywieziony, jego zdjęcie zostało zrobione i opublikowane online, aby znaleźć potencjalnych chętnych na adopcyję. Biorąc pod uwagę jego stan zdrowia i czas, który byłby potrzebny, aby przywrócić go do zdrowia, może wydawać się mało prawdopodobne, aby biedny szczeniak wzbudził duże zainteresowanie - ale smutek w jego oczach spowodował rekord . W ciągu kilku godzin post został udostępniony setki razy przez ludzi na całym świecie. Ta akcje w mediach społecznościowych zrobiła ogromną różnicę. Zaledwie dwa dni później, kiedy Galina Lekunova , kierownik schroniska dla zwierząt odebrała telefon, nie mogła uwierzyć własnym uszom! W słuchawce usłyszała Panią, która twierdziła, że ​​rozpoznała swojego psa ze zdjęć opublikowanych na Facebooku  i że pies został skradziony dwa lata wcześniej z jej domowego ogrodu.

 

Taki piękny zbieg okoliczności

 

„ Szukała swojego psa od dwóch lat” -  powiedziała Galina Lekunova . Ale czy to może być on? 

 

Następnego dnia zorganizowano spotkanie, aby potwierdzić podejrzenie - i wkrótce stało się oczywiste, że w rzeczywistości było to cudowne spotkanie.I szczerze mówiąc: „Rano były łzy radości!” schronisko napisało o tej chwili, nazywając spotkanie „cudem”.

Ten pies tak długo czekał na ten dzień. W końcu wrócił tam, gdzie jest jego miejsce - z pomocą nieznajomych, którzy nalegali na rozpowszechnianie informacji o nim online. 

 

Obejrzyj wideo, w końcu wrócił do domu ze swoją ukochaną rodziną!

 

„Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili nasz post”, napisało schronisko. „Dzięki Wam uratowano życie psa, a pokój powrócił do duszy jego właściciela!”

 

 

Źródło: www.woopets.fr

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Szorstkowłosa Szczotka szuka domu!

Rydzyk - młody, niekonfliktowy wesołek szuka domu!