powrót do listy

Pies schroniskowy nie może uwierzyć, że właśnie dostał swoje pierwsze w życiu legowisko

Czasami najcenniejszy prezent na świecie jest najprostszy. 

Dla Ezry, bezdomnego psa, który spędził życie na ulicach, było to miejsce miękkie i ciepłe do spania. I uśmiech na jego twarzy, gdy dostał swoje pierwsze legowisko, powiedział wszystko.

 

Schronisko dla zwierząt w hrabstwie Fairfield

Kiedy Ezra po raz pierwszy przybyła do schroniska dla zwierząt w hrabstwie Fairfield we wrześniu, nie spojrzała nikomu w oczy. Leżała na tyłach kojca, trzęsąc się ze strachu i wpatrując w ścianę. Personel schroniska wiedział, że będzie musiał przezwyciężyć jej strach, aby miała szansę na lepsze życie.

 

Schronisko dla zwierząt w hrabstwie Fairfield

Gdy Ezra poczuła się bardziej komfortowo, zaczęła przytulać się do wolontariuszy, pozwalając im na głaskanie.

Wreszcie, pięć miesięcy później, nerwowy pies wyszedł na zewnątrz na swój pierwszy spacer. „Od tamtej pory jest super” - powiedział Yaghi. „Jest pełen energii i podskakuje za każdym razem, gdy widzi, że się zbliżamy do jej kojca. Cały czas jest chętna do głaskania i pocałunków.

 

Schronisko dla zwierząt w hrabstwie Fairfield

To właśnie po jednym z tych spacerów życie Ezry zmieniło się na zawsze. „ Podarowaliśmy schronisku kilka legowisk dla psów i ona jak tylko je zobaczyła, od razu na nich siedziała”, napisał Yaghi na Facebooku . „Wychodząc na spacer, wskoczyła na legowisko, które leżało przy wyjściu i musiała zostać nakłoniona do wyjścia na zewnątrz. W drodze powrotnej ze spaceru znów leżała na legowisku. ”

Widząc, jak Ezra była przywiązany do łóżka, personel schroniska umieścił go w jej boksie. Natychmiast usiadła na legowisku, uśmiechając się od ucha do ucha. „Spójrz tylko, jak szczęśliwy i dumny jest z tego legowiska” - napisał Yaghi. „Siedziała z uśmiechem wdzięczności na twarzy!”

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Ezry i mieszkasz w rejonie Nowego Jorku, możesz wypełnić wniosek na stronie internetowej SNARR .

 

Komentarze

25 marca 2020 o 10:55

Wiki

Wygląda na zadowolonego, fajnie patrzeć na takie foto.

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Kobieta wyprowadza psa z balkonu- niebezpieczne zachowanie

Ratownicy dzikich zwierząt ubierają się w paski, aby zostać "matką" dla osieroconej zebry

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Lubiący psy i koty, przyjazny Fart

Młody Orion szuka domu!