powrót do listy

Pies po operacji porusza swojego właściciela do łez

Ten uroczy film przedstawia ulgę i radość, kiedy już wiadomo, że wszystko jest w porządku. To chwila czystej i bezwarunkowej miłości, zakochasz się! 

 

To wzruszająca scena, która łamie serce (wideo)

Jeśli ty też jesteś bardzo zestresowany,  gdy musisz zawieźć zwierzaka do weterynarza , ten film powinien ci wiele powiedzieć . Rzeczywiście, widzimy mężczyznę i jego psa przytulających się przez długie sekundy. Tak się składa, że piękny labrador przeszedł operację usunięcia guzka odkrytego przy jego szyi . Sądząc po wielkości blizny, była to dość poważna operacja.

Jego człowiek jest tak szczęśliwy, że już po wszystkim, że nie może puścić swojego psa. I na jego miejscu z pewnością zareagowalibyśmy w ten sam sposób. Na szczęście ktoś pomyślał o sfilmowaniu tego poruszającego się uścisku . Nawet jeśli ktoś oddaje swojego psa na prostą i rutynową operację, to żaden zabieg nie jest pewny. Nie wspominając o bólu, który trwa po operacji zwykle kilka dni. Kiedy nasze zwierzęta muszą przez to przejść, przeżycie nie jest dla nich. Tak samo dla nas ... Minuty wydają się być godzinami i trzymamy się telefonu, dopóki nie dostaniemy telefonu od weterynarza.

Czuły gest, który porusza właściciela do łez

Po przejściu operacji Jack Daniel , labrador, naprawdę potrzebował przytulenia . W tym uroczym wideo pies odnajduje w lecznicy swojego opiekuna, który jest tak szczęśliwy, widząc swojego psa, że ​​nie mogą przestać się przytulać. Labrador kładzie głowę na ramieniu właściciela. Ten czuły gest porusza jego człowieka do łez, który następnie całuje głowę psa. Obejrzyj wideo to wzruszająca scena, która przedstawia ulgę i radość z faktu, że wszystko jest w porządku.

 

Jest to moment czystej i bezwarunkowej miłości, która naprawdę sprawia przyjemność. A to dlatego, że nie ma lepszego lekarstwa niż przytulenie.

Życzymy dużo szczęścia temu labradorowi, który potrzebuje dużo miłości!

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies skradziony 2 lata wcześniej przypadkowo spotyka swojego ukochanego opiekuna

Dramat zwierząt domowych. Weterynarz patolog o cichych cierpieniach naszych domowych pupili

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Birka, nieduża, wpatrzona w człowieka sunia

Niewielki sznaucerkowaty Dyzio szuka domu!