powrót do listy

Pies ma wyjatkową twarz przypominającą człowieka. Wszyscy mają obsesję na jego punkcie

Kiedy ludzie patrzą na Nori, roczną australijską mieszankę pudli pasterskich, często robią duże oczy i nie dowierzają. Jest również duża szansa, że ​​ty też takie zrobisz. 

Ma to związek z dużymi oczami Nori i jej intensywnym spojrzeniem oraz różowymi ustami, które lekko unoszą się w uśmiech. Nic dziwnego, że często mówi się, że Nori ma ludzką twarz .

Tiffany Ngo

„Myślę, że kolorystyka Nori sprawia, że ​​wygląda na człowieka, zwłaszcza te jej oczy”, powiedziała Tiffany Ngo, opiekunka Nori „Ludzie lubią mówić, że jej oczy sprawiają, że wydaje się bardzo mądra lub uduchowiona. Ma bardzo wyrazistą twarz - robi nawet zniesmaczoną twarz, kiedy maluję paznokcie i wącha lakier do paznokci. ”

Ngo i jej chłopak Kevin Hurless dostali Nori w zeszłym roku po zakochaniu się w jego słodkiej naturze i, oczywiście, jego wyjątkowych cechach.

 

„Kiedy była naprawdę mała, wyglądał trochę inaczej, być może dlatego, że jego futro było ciemniejsze, więc jej oczy wydawały się jasne w porównaniu do sierści”, powiedział Ngo.

Ale Ngo i Hurless nigdy nie wyobrażali sobie, jak wiele uwagi poświęci Nori na swój wygląd.

Tiffany Ngo

„To było zabawne, gdy ludzie dosłownie zatrzymywali nas na ulicy, aby mogli przywitać się z Nori, gdy była szczeniakiem”, powiedział Ngo. „Była tylko chodzącą kłaczką puchu o szczęśliwej małej twarzy”.

Teraz, gdy Nori jest starsza, jej wygląd nieznacznie się zmienił - ale nadal można zobaczyć jej podobieństwo do człowieka, gdy stoi obok swojego psiego brata Boby, mieszanki Shih Tzu . 

Nori i Boba siedzą razem na ławce |TIffany Ngo

Tiffany Ngo

Ngo powiedział, że mimo ludzkich cech Nori jest zwykłym psem.

„Uwielbia wszystkich, których spotyka i zawsze jest wesoła i zabawna” - powiedział Ngo. „Lubi bawić się z innymi psami, oglądać sport z Kevinem i nadzorować mnie w kuchni.”

Tiffany Ngo

„Nori też bardzo lubi wodę i błoto”, dodał Ngo. „Lubi latem zanurzać się w basenie i szukać kałuż błota, aby jesienią i zimą zanurzyć swoje ciało”.

Ngo prowadzi konto na Instagramie dla Nori i Boby, a duet szybko zyskuje sławę online. Ngo cieszy się, że jej psy przynoszą ludziom tyle radości. 

TIffany Ngo

„Uwielbiam czytać komentarze o tym, jak Nori i Boba rozjaśniły dzień danej osoby lub poprawiły komuś nastrój”, powiedział Ngo. „Miło jest wiedzieć, że ich małe ja może mieć pozytywny wpływ na czyjeś życie, bez względu na to, jak jest małe.”

 

Chcesz wiedzieć więcej? Polub Nasze Futrzaki na facebooku!

 

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies skradziony 2 lata wcześniej przypadkowo spotyka swojego ukochanego opiekuna

Dramat zwierząt domowych. Weterynarz patolog o cichych cierpieniach naszych domowych pupili

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Misio, łagodny olbrzymek szuka domu!

Łagodna, grzeczna sunia Mama szuka domu