powrót do listy

Owczarek niemiecki słyszy płacz dziecka. Jego zmartwiona reakcja jest urocza

TEN OWCZAREK NIEMIECKI ZACHOWUJE SIĘ NAPRAWDĘ ZABAWNIE, GDY SŁYSZY PŁACZ DZIECKA! 

ON PRZECHODZI W TRYB PANIKI!

Jego zmartwiona reakcja jest urocza! (Wideo)

Psy przechodzą w tryb ostrzegawczy przy najmniejszym znaku niebezpieczeństwa wokół nich. Jest to szczególnie ważne, jeśli pies jest rasy owczarka niemieckiego. 

Jeśli wiesz coś o owczarkach niemieckich, wiesz, że są jednymi z najbardziej uroczych psów na ziemi! Ta dała tak uroczą i zabawną reakcję na sygnał o niebezpieczeństwie, że nie powstrzymasz się od śmiechu, tak jak jego właściciel! 

W tym filmie zobaczysz owczarka niemieckiego o imieniu Gotham, który zareagował naprawdę komicznie, gdy usłyszy płacz dziecka!

Gotham jest zajęty zabawą ze swoim psim rodzeństwem, ale gdy tylko słyszy płaczące dziecko, zatrzymuje się i wpatruje uważnie w komputer matki. 

Pies jest tak zaniepokojony, że upuszcza piłkę, którą trzymał w buzi! Kiedy upuścił swoją zabawkę, Gotham podszedł bliżej, aby się bliżej temu przyjrzeć.

Martwi się!

Najzabawniejszą częścią filmu jest moment, w którym Gotham wypuszcza z ust drugą piłkę, ale nie myśli już o swoich zabawkach, ponieważ myśli, że ktoś potrzebuje pomocy! 

Właścicielka Gotham nie może powstrzymać się od chichotu na myśl o tym, że jej pies tak się martwi oglądanym filmem. Gotham ostatecznie odkrywa, że ​​nic złego się nie dzieje i cofa się, ale kiedy krzyki stają się bardziej intensywne , znowu się martwi! 

Możesz prawie usłyszeć Gothama mówiącego: "Co się dzieje mamusiu?!"  Sprawdź to urocze wideo!

 

Komentarze

24 kwietnia 2019 o 04:10

opitojoonob

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin</a> vip.iyti.naszefutrzaki.eu.hjl.hx http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Odpowiedz

24 kwietnia 2019 o 03:29

ibawufov

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin Without Prescription</a> cdv.hoyf.naszefutrzaki.eu.cte.go http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Odpowiedz

16 grudnia 2018 o 07:55

EllCryday

25 Mcg Levothyroxine For Sale <a href=http://avdrug.com>cialis effet secondaire levitra</a> Canadian Health Care Shop Acquistare Kamagra Farmacia Francia Cod Online Macrobid Macrodantin Price Online Paharmacy Zithromax Hand Swelling <a href=http://erxbid.com>compra cialis foro</a> Buy Generic Sec

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Pies zamknięty w piwnicy przez całe życie - patrz, jak wychodzi po raz pierwszy

Dziewczyna daje mężczyźnie ultimatum

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Malutka sunia shih tzu do adopcji

Schronisko tonie,trwa ewakuacja zwierząt