powrót do listy

Owczarek niemiecki słyszy płacz dziecka. Jego zmartwiona reakcja jest urocza

TEN OWCZAREK NIEMIECKI ZACHOWUJE SIĘ NAPRAWDĘ ZABAWNIE, GDY SŁYSZY PŁACZ DZIECKA! 

ON PRZECHODZI W TRYB PANIKI!

Jego zmartwiona reakcja jest urocza! (Wideo)

Psy przechodzą w tryb ostrzegawczy przy najmniejszym znaku niebezpieczeństwa wokół nich. Jest to szczególnie ważne, jeśli pies jest rasy owczarka niemieckiego. 

Jeśli wiesz coś o owczarkach niemieckich, wiesz, że są jednymi z najbardziej uroczych psów na ziemi! Ta dała tak uroczą i zabawną reakcję na sygnał o niebezpieczeństwie, że nie powstrzymasz się od śmiechu, tak jak jego właściciel! 

W tym filmie zobaczysz owczarka niemieckiego o imieniu Gotham, który zareagował naprawdę komicznie, gdy usłyszy płacz dziecka!

Gotham jest zajęty zabawą ze swoim psim rodzeństwem, ale gdy tylko słyszy płaczące dziecko, zatrzymuje się i wpatruje uważnie w komputer matki. 

Pies jest tak zaniepokojony, że upuszcza piłkę, którą trzymał w buzi! Kiedy upuścił swoją zabawkę, Gotham podszedł bliżej, aby się bliżej temu przyjrzeć.

Martwi się!

Najzabawniejszą częścią filmu jest moment, w którym Gotham wypuszcza z ust drugą piłkę, ale nie myśli już o swoich zabawkach, ponieważ myśli, że ktoś potrzebuje pomocy! 

Właścicielka Gotham nie może powstrzymać się od chichotu na myśl o tym, że jej pies tak się martwi oglądanym filmem. Gotham ostatecznie odkrywa, że ​​nic złego się nie dzieje i cofa się, ale kiedy krzyki stają się bardziej intensywne , znowu się martwi! 

Możesz prawie usłyszeć Gothama mówiącego: "Co się dzieje mamusiu?!"  Sprawdź to urocze wideo!

 

Komentarze

16 grudnia 2018 o 07:55

EllCryday

25 Mcg Levothyroxine For Sale <a href=http://avdrug.com>cialis effet secondaire levitra</a> Canadian Health Care Shop Acquistare Kamagra Farmacia Francia Cod Online Macrobid Macrodantin Price Online Paharmacy Zithromax Hand Swelling <a href=http://erxbid.com>compra cialis foro</a> Buy Generic Sec

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Brazylijski artysta tworzy legowiska dla zwierząt ze starych opon, które znajduje na ulicach

Poruszające pożegnanie z psem, którego uratowała 17 lat wcześniej

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Załamany 10 miesięczny spaniel w schronisku

Drugi raz w schronisku. Pechowy pies