powrót do listy

Otwiera dom spokojnej starości dla psów. Musisz to zobaczyć.

"MOJĄ ULUBIONĄ CHWILĄ DNIA JEST TO, KIEDY RANO OTWIERAM DRZWI OGRODU I PATRZĘ, JAK BIEGNĄ"

Tak wygląda życie w domu spokojnej starości dla psów! 

(Wideo)

Jeśli myślisz, że tylko ludzie mają domy spokojnej starości, pomyśl jeszcze raz. Psy też mają takie miejsca. A jeśli zastanawiasz się, jakie jest życie w domu spokojnej starości dla psów, przeczytaj ten artykuł i obejrzyj wideo wykonane przez  National Geographic.

Sher Polvinale, emerytowany Amerykanin, wpadł na pomysł stworzenia domu spokojnej starości dla naszych czworonożnych przyjaciół ! To dom dla ponad dwudziestu psów w Gaithersburg, Maryland. Ten dom jest domem dla starych, porzuconych psów lub którymi rodzina nie może się już opiekować, tak aby żyły one w ostatnich latach szczęśliwe i otoczone miłością. Są karmione, bawią się, jeżeli potrzeba dostają lekarstwa.

To urocze!

Ze względu na zaawansowany wiek i różnego rodzaju problemy zdrowotne, te psy nie mają praktycznie żadnej szansy na adopcje. 

Niemniej jednak, życie nie składa się samych wielkich chwil radości : " Moją ulubioną chwilą dnia jest, kiedy rano otwieram drzwi ogrodu i patrzę, jak biegną " - mówi Sher. Dzięki Sherowi Polvinale i grupie wolontariuszy, te starsze psy mają wygodne życie w domu spokojnej starości. 

Sher i jego zespół nie skąpią, by wspierać psy. 

Zobacz wideo,  miałem łzy w oczach widząc te wszystkie starsze psy! Na szczęście ci wspaniali ludzie są tutaj, aby się nimi zająć!

Na poziomie finansowym zarządzający regularnie organizują bazarki, loterie i sprzedają ciasto. Otrzymują również wiele darowizn rzeczowych i są wspierani przez lekarzy weterynarii, którzy cenią ich i interweniują w każdej chwili.

 

Spójrz na ten wspaniały gest i nie wahaj się podzielić nim ze swoimi przyjaciółmi.

 

Komentarze

05 grudnia 2018 o 15:33

Anonim

<3

Odpowiedz

04 grudnia 2018 o 21:29

Jola

Szczerze szanuję i podziwiam. Życzę dużo zdrowia.Serdecznie pozdrawiam❤❤❤

Odpowiedz

04 grudnia 2018 o 20:43

Małgorzata Gołębiews

U nas też jest taki dom - Staruszkowo. Wielki podziw dla Pani, która opiekuje się starymi i schorowanymi pieskami. Dużo zdrówka życzę dla pani i piesków.

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Małe dziewczynki chciały uratować Rosie ze schroniska, w którym czekała na nią śmierć. Zobacz ich reakcję, gdy spotykają Rosie na spacerze

Jak długo zajmie dostosowanie się szczeniaka do nowego domu?

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Ogląda świat zza krat, a tak nie powinno być.

Biszkoptowy labrador do adopcji