powrót do listy

Nauczycielka opłakuje śmierć kota, wtedy studenci ją zaskakują

Studenci przygotowują poważną niespodziankę, aby pocieszyć nauczyciela, który właśnie stracił uwielbianego przez 16 lat kota. To wzruszający moment!

Poruszający moment (wideo)

Zwierzęta są członkami rodziny, kochamy je nieskończoną miłością. Niestety, koty i psy nie żyją tak długo jak ludzie. Śmierć zwierzaka jest często bardzo trudna. Ta nauczycielka, pani Andrews , jest prawdziwą miłośniczką kotów . Nauczycielka matematyki w liceum w małym miasteczku Joshua w Teksasie jest bardzo ceniona przez swoich uczniów, szczególnie za jej życzliwość, dobry humor i cenną pomoc, którą zapewnia uczniom. Pewnego dnia jej uczniowie zobaczyli, że płacze w ciszy podczas lekcji i zapytali ją, co się dzieje.

Kobieta powiedziała ze łzami w oczach, że jej ukochana kotka, Blondie , z którą dzieliła życie przez 16 lat, właśnie zmarła . Słysząc to, niektórzy uczniowie postanowili zrobić coś wspaniałego, aby pocieszyć swojego ulubionego nauczyciela. Rachel i jej przyjaciele wpadli na pomysł, by pani Andrews znów się uśmiechnęła. Ci młodzi studenci szukali w Internecie dwóch kociąt, które potrzebowały domuNastępnego dnia zaskoczyli swojego nauczyciela pięknym bukietem kwiatów, balonów, babeczek i oczywiście dwóch kociąt!

Uczniowie zrobili coś wspaniałego

Bardzo wzruszona tą niespodzianką, pani Andrews dosłownie wybuchnie płaczem, gdy jeden z jej uczniów daje jej kociaka w ramiona. Drugi śliczny kotek zostaje natychmiast przedstawiony nauczycielowi, która wydaje się być przytłoczona emocjami. To była doskonała niespodzianka i odpowiedź pani Andrews była poruszająca! Obejrzyj wideo, to świetny moment i niespodzianka, której długo nie zapomni!

Małe kulki dosłownie przytłoczyły profesora, który wydawał się być bliski łez.

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies skradziony 2 lata wcześniej przypadkowo spotyka swojego ukochanego opiekuna

Dramat zwierząt domowych. Weterynarz patolog o cichych cierpieniach naszych domowych pupili

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Misio, łagodny olbrzymek szuka domu!

Łagodna, grzeczna sunia Mama szuka domu