powrót do listy

Najsmutniejszy kot świata został prawie uśpiony dopóki w ostatniej chwili uratowała go pewna para

W schroniskach czeka niezliczona ilość zwierząt, które czekają, aż ktoś je adoptuje. Ale niektórym trudniej znaleźć stały dom, ponieważ są postrzegani jako zbyt wymagający do utrzymania.

Oto historia jednego kota, który został skreślony i uznany za nieadopcyjnego kota - schronisko było gotowe go uśpić. Ale w cudowny sposób jedna para uratowała go w ostatniej chwili… i zobaczyła jego niesamowitą przemianę.

BenBen, rudy kot, miał ciężki start w życiu: błąkał się po ulicach, miał mnóstwo blizn i ran . Miał skaleczenia, zdeformowane ucho i złamany kręgosłup, przez co nie mógł chodzić.

Wszystko to pozostawiło biednego BenBena ze smutnym wyrazem twarzy, co spowodowało, że nazwano go „najsmutniejszym kotem w Internecie”.

„Wygląda na to, że został zaatakowany przez duże zwierzę”

„Jego twarz jest zawsze smutna, ponieważ ma dużo nadmiaru skóry na twarzy i nikt nie wie, dlaczego”.

Kiedy większość ludzi adoptuje zwierzęta, szukają takich, które są urocze i łatwe w utrzymaniu - co stawia biednego BenBena w niekorzystnej sytuacji.

Kiedy w końcu został adoptowany, wkrótce został oddany z powrotem do schroniska ze względu na swoje potrzeby medyczne. Potrzebował leków przeciwbólowych i weterynarze podejrzewali, że już nigdy nie będzie chodził.

Schronisko było gotowe go uspić. Uznali go za „nieprzystosowanego” i zaplanowali, aby został poddany eutanazji . Najwyraźniej BenBen też się poddał: przestał jeść i ruszać się, jakby po prostu zaakceptował, że zostanie stracony.

Ale w ostatniej chwili - dzień przed tym, jak miał zostać uśpiony - wpadli dwaj dobroduszni ludzie, aby dać mu drugą szansę na życie.

Dziewczyna z kliniki weterynaryjna ER i jej chłopak, usłyszeli o BenBenie i adoptowali go.

Gdy wprowadził się do swojego nowego domu, cała postawa BenBena zmieniła się - kot, który najwyraźniej zrezygnował z życia, znów był pełen energii.

„Siedzieliśmy z nim przez około godzinę, a on cały czas mruczał i przytulał się, jakby chciał podziękować”- powiedział nowy opiekun.

 

„Chciał tylko, żeby ktoś go pokochał” - napisała para na Instagramie . „Nie poddamy się. Pokażemy mu, że wszystko będzie dobrze. ”

I chociaż nikt nigdy nie pomyślał, że znowu będzie chodził z powodu złamanego kręgosłupa, udowodnił, że najlepsi lekarze się mylili.

Po cudownym powrocie do zdrowia: może teraz chodzić, biegać i skakać.

„Ma się tak dobrze!”, Właściciele powiedzieli: „Nikt, kto go znał wcześniej, nie uwierzy, że jest tak niesamowity”.

Wiele lat po adopcji para informuje fanów BenBena o jego przygodach za pośrednictwem własnego konta na Instagramie @benbencatcat .

Choć cały czas ma smutny wyraz twarzy, jasne jest, że świetnie sobie radzi ze swoją nową rodziną.

 

Miłość przechodzi czasami długą drogę. Dziękuję tej parze za adopcję tego kota. Zrobili coś, czego nikt inny by nie zrobił.

Może i jest „najsmutniejszym kotem”, ale jego historia jest cudowna i wzruszająca. Podziel się tą ciepłą historią!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Polub nas na facebooku!

Komentarze

13 stycznia 2020 o 19:06

sami32

Pelen szacunek dla wybawicieli tego kocurka Oby dobro towarzyszylo Wam przez cale zycie

Odpowiedz

11 stycznia 2020 o 17:46

Basia

Wspaniali ludzie , brawo♥️♥️

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Pies skradziony 2 lata wcześniej przypadkowo spotyka swojego ukochanego opiekuna

Dramat zwierząt domowych. Weterynarz patolog o cichych cierpieniach naszych domowych pupili

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

8kg Kurka nie odnajduje się w schronisku.

Wyrzucony spaniel szuka nowego domu