powrót do listy

Mężczyzna żegna się, ze swoim psem po 14 latach przyjaźni

Nie każdy rozumie to, że pies czy kot może żyć głęboko w naszym sercu i życiu. Czworonogi stają się częścią naszej rodziny i oczywiście, podobnie jak w przypadku naszych bliskich, gdy dzieje się im coś złego, nie znajdujemy pocieszenia.

Kiedy chorujemy, robimy wszystko, aby szybko wyzdrowieć i znów wyjść na spacer z naszym pupilem i bawić się na świeżym powietrzu.

Niestety psy nie żyją wiecznie i nadchodzi ten dzień, kiedy kończą swoje życie i odchodzą za tęczowy most. W internecie jest niezliczona liczba filmów i zdjeć, które uchwyciły ten wzruszający moment. Wielu z nas identyfikuje się z tym, ponieważ pożegnania z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi są bardzo smutne. 

 

Te zdjecia szczególnie poruszyły użytkowników internetu. Być może dlatego, że normalny człowiek, który wydaje się silnym mężczyzną a przed nieuchronnym odejściem swojego psa, całkowicie się załamał.

 

Są to obrazy, które pokazują najbardziej wrażliwą stronę mężczyzny. Dotknęła ona środka jego duszy, ponieważ jest to pies, który towarzyszył mu przez 14 długich lat życia, stając się jego kolejnym dzieckiem.

Scena ma miejsce u weterynarza, gdzie zakłada się ma otrzymać lek, który pozwoli mu zasnąć na zawsze.

 

Pies ma już strzykawkę, więc za kilka minut będzie po drugiej stronie, ale nadal ma otwarte oczy. Jego właściciel nie znajduje pocieszenia i pochyla głowę, by dołączyć do swojego futrzanego, i wtapia się w głęboki uścisk, którego nigdy by nie skończył.

Mężczyzna załamuje się i płacze nieubłaganie.

 

W jednej chwili próbuje go pogłaskać, patrzy mu w oczy, całuje go, jakby chciał go zatrzymać, ale wie, że czas ucieka.

 

Silny człowiek będzie musiał opuścić psa, z którym mieszkał przez 14 lat. "Mam nadzieję, że w niebie nie będzie już bólu ”- mówi do swojego przyjaciela.

 

 

„Boże, musiałem to zrobić. Możesz być najsilniejszą osobą, ale jeśli chodzi o twoje dzieci, naprawdę szybko się załamujesz. Nigdy nie zapomnę naszego ostatniego spojrzenia na siebie "- napisał potem. „To sprawiło, że płakałem i byłem taki bezradny. To był  jeden z najtrudniejszych dni w moim życiu”.

"Do widzenia moja Miłości"- wyszeptał mu do ucha.

 

Chcesz więcej historii? Polub naszą stronę

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Zaginiony od tygodni pies niespodziewanie odnajduje się w schronisku

Przeprowadzka- kobieta widząc zaniedbanego psa przywiązanego łańcuchem postanawia go ukraść

Najnowsze zbiórki

3

130,00 zł

Operacja dla JJ

3

115,00 zł

Operacja Ramba

Ostatnie ogłoszenia

Wyrzucili szczeniaki na tory kolejowe

Znaleziono sunie!