powrót do listy

Mężczyzna oferuje własny dom jako nagrodę za znalezienie swego ukochanego psa

Miłość, która pochodzi z relacji człowieka z jego psem, jest jednym z najpiękniejszych uczuć, jakie można doświadczyć. Zwierzęta, zdolne do bezwarunkowej i niezrównanej miłości, oferują lojalność i sympatię, nie prosząc o nic w zamian. A tracąc tych towarzyszy, pozostawiona przez nich pustka jest często desperacka.

Zainspirowany tą miłością i brakiem ukochanego psa mężczyzna mieszkający w Arizonie w Stanach Zjednoczonych oferuje wszystko, co może, aby odzyskać swojego najlepszego przyjaciela.

Eddie Collins szukał swojego psa „Jenny” codziennie przez ostatnie trzy miesiące, odkąd 2-letni Chihuahua zniknął w kwietniu. Niestety jego oferta nagrody pieniężnej nie przyniosła żadnych wskazówek gdzie może znajdować się ukochany przyjaciel.

„Potrzebuję twojej pomocy” - powiedział. „Naprawdę będę szczęśliwy, jeśli przyprowadzisz ją do mnie”.

W piątek podbił nagrodę oferując kawałek ziemi z domem z jedną sypialnią każdemu, kto pomoże mu znaleźć Jenny.

„ Jestem gotów oddać ziemię, dom, przyczepę, warsztat, wszystko w sposób przejrzysty i bezpłatny, bez pytań. Chcę tylko odzyskać Jenny ” , powiedział.

Ma nadzieję, że to przybliży go do odzyskania szczeniaka.

„Dla mnie nie chodzi o rzeczy materialne, chodzi o mojego psa” - powiedział Collins.

 

Podobny przypadek

W Portugalii pewien mężczyzna o nazwisku Milton, udał się do różnych weterynarzy, aby spróbować uratować życie swojemu psu, Mynie, rasy dog niemiecki.

Wystawił na sprzedaż samochód Volkswagen Golf, aby uzyskać pieniądze na operację. Ale kiedy niektórzy z jego przyjaciół wiedzieli, co zrobił, założyli wspólne konto aby mógł uratować sukę i zatrzymać samochód, który tak bardzo jest mu potrzebny.

Myna miała operowane serce przez 3 godziny. Pies potem musiał być operowany jeszcze dwukrotnie. Milton wyjaśnia, że ​​kiedy poszedł ją odebrać, zobaczył, że coś było z nią nie tak. Później, widząc, że się nie poprawiła, wróciła do kliniki. Zdrowie psa stało się skomplikowane i weterynarz poradził zabrać zwierzę do innego miasta, gdzie była specjalistyczna klinika.

Milton wyznał, że miał z nią kłopoty, ponieważ kiedy Myna była młodsza, nie miała siły utrzymać się na tylnych łapach ale jego miłość do czworonożnego przyjaciela nigdy nie osłabła. 

Samochód ma już nabywcę, a transakcja jest w trakcie zamykania, ale czeka na ostateczną solidarność ze strony osób trzecich, aby sprawdzić, czy uda mu się zatrzymać samochód. Jednak mężczyzna mówi w związku z tym: „Moi przyjaciele wiedzą, że lubię ten samochód, ale jeszcze bardziej kocham Mynę”.

 

Chcesz więcej historii? Polub naszą stronę

Komentarze

Najnowsze artykuły

Nauczycielka opłakuje śmierć kota, wtedy studenci ją zaskakują

9 powodów, dla których twój pies powinien być twoją Walentynką

Ostatnie ogłoszenia

Sunia w typie owczarka pilnie potrzebuje domu

Dixi ... Mała Księżniczka szuka najlepszego domu