powrót do listy

Mała dziewczynka zbliża się do chorego pitbulla w schronisku- wzruszający moment

Mała dziewczynka zakochała się w pitbullu ze schroniska choć był chory. 

Niezapomniane spotkanie (wideo)

Pitbulle mają  złą opinię a  nie zasługują na to . Poza tym jest to idealny pies dla rodzin z dziećmi. Rzeczywiście, jego głównymi zaletami są miękkość, delikatność i niepohamowana chęć do zabawy. Podobnie jak  Scarlet , sunia pitbulla, która miała szczęście spotkać oczy dwuletniej dziewczynki. Kiedy tego dnia Audra Spurio weszła do schroniska, nie spodziewała się tego, co się wydarzy . Nikt nie mógł się tego spodziewać.

 

W towarzystwie swojej dwuletniej córki Audra zaczęła  spacerować po korytarzach schroniska, aby obejrzeć pieski . Wtedy spotkali  Scarlet  podczas wizyty  w schronisku w Stanach Zjednoczonych. Mała dziewczynka pozostała przez długie minuty przed boksem psa, który był chory, ponieważ cierpiał na świerzb . Choroba ta jednak nie przestraszyła malucha, którego rosnąca miłość do tego zwierzęcia zwiększała się w miarę upływu czasu. Dziewczynka była jak zahipnotyzowana. Potem zobaczyła jeszcze kilka innych psów, lecz wróciła, by ponownie zobaczyć tę chorą i smutną sunię, która jednak zwykle nikogo nie interesowała i była zapisana na liście do eutanazji. 

Wpływ i moc adopcji

Następnie wezwała matkę, aby pomogła psiakowi i wypuściła ją z boksu. Otrzymała pozwolenie od schroniska na spacer ze Scarlet  po podwórku z i bez smyczy. Już wtedy można było zaobserwować więź między nimi.

Po spacerze Audra i jej córka muszą wrócić do domu, ale mała dziewczynka odmawia i siada na ziemi przed boksem psiaka prosząc matkę, by też zabrała ją do domu . 

Po kilku dniach Audra i jej córka wróciły do ​​schronu, aby adoptować Pitbulla. Od tego czasu  szczęście Scarlett i jej małej kochanej dziewczynki jest kompletne. One są nierozłączne i dzielą się wszystkim. 

 

Obejrzyj wideo, to adopcja, która wywołuje  dreszcze!

Mała dziewczynka zakochała się w mieszkającym w schronisku Pitbullu. 

Chociaż był chory, ten pies zdołał przekonać dziewczynę do adopcji. Oto wpływ i moc adopcji!

 

Komentarze

24 marca 2020 o 19:49

Karina

Piekna historia i jak tu nie kochac pieskow

Odpowiedz

24 marca 2020 o 18:38

Anonim

wzruszające- dwa słodziaki

Odpowiedz

24 marca 2020 o 14:26

Anonim

super

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Kobieta wyprowadza psa z balkonu- niebezpieczne zachowanie

Ratownicy dzikich zwierząt ubierają się w paski, aby zostać "matką" dla osieroconej zebry

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Lubiący psy i koty, przyjazny Fart

Młody Orion szuka domu!