powrót do listy

Listonosz przyłapany na gorącym uczynku przez ukrytą kamerę, gdy rodziny nie ma w domu

Właściciel tych psów był wzruszony tym gestem i postanowił opublikować video w internecie. Film szybko stał się najczęściej oglądanym.

 

Złapany na gorącym uczynku (video)

Powszechnie wiadomo, że nie zawsze jest miłość między psami a listonoszami . Wiemy, że niektóre psy nie są tak naprawdę przyjaciółmi listonoszy ... 

Aaron Hernandez jest właścicielem 5 wspaniałych psów i mieszka z nimi i rodziną w pięknej posiadłości w Teksasie. Wracając z rodzinnych wakacji, oglądał nagrania wideo ze swojej kameryTo tam zobaczył listonosza wykonującego zaskakujący gest! Zauważył listonosza robiącego coś niezwykłego na swoich kamerach monitorujących. „Zauważyłem, co robił to kilkakrotnie”, mówi Hernandez.

Coś niezwykłego!

„Pomyślałem, że nadszedł czas, aby udostępnić te materiały wszystkim!”  W tym filmie, który jest coraz bardziej popularny, można zobaczyć tę wzruszającą chwilę między listonoszem a psami pana Hernandez.  „Uważam, że poświęcenie trochę czasu na opiekę nad psami jest bardzo miłe i opiekuńcze”, mówi Aaron Hernandez. Obejrzyj wideo, ponieważ wrażenie jest super fajne!

Gdybyśmy tylko mogli codziennie traktować psy, tak jak robi to ten dzielny listonosz, świat byłby o wiele piękniejszy.

Listonosz poświęcił czas na pogłaskanie każdego z psów Aarona, potem pojechał dalej.

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

14-letni chłopiec wskakuje na autostradę by ratować kota wyrzuconego z jadącego auta. Potem zostaje jego tatą na całe życie

Pies przewodnik pomógł niewidomemu i 30 osobom zejść z 78 piętra przez dym i gruz 11 września

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Bary - malamut mix, duży, kochajacy człowieka

Niewiele czasu nim straci zupełnie wzrok