powrót do listy

Konkurs Psikołajkowy

Regulamin "Konkursu Psikołajkowego"


1. Organizatorem konkursu jest portal Nasze Futrzaki i sklep z karmami dla psów i kotów www.premium4animals.pl

2. Fundatorami nagród dla Zwycięzcy jest sklep www.premium4animals.pl  

3. Konkurs trwa od 19 listopada do 4 grudnia.

4. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia poprzez opublikowanie ich na portalu www.naszefutrzaki.eu oraz na fan page Nasze Futrzaki

5. Konkurs jest prowadzony za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

6. Nagrodami w konkursie są 4 zestawy dla psa lub dla  kota.

Łącznie zostaną nagrodzone cztery osoby.

Zestaw dla psa składa się z: karma Renske Bio x 2szt., karma mokra Renske 100g x 4 szt., karma mokra Renske 395g x 3 szt. i przysmaki Renske x 1 szt.

Zestaw dla kota składa się z: karmy mokra Renske 70g x 6 szt., karma Renske BIO x 2 szt., karma mokra Renske 100g x 6 szt. i przysmaki Renske x 1 szt.

7. Jury w składzie przedstawiciela portalu Nasze Futrzaki oraz sklepu www.premium4animals.pl wybierze 4 najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe.

8. Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem konkursowym zamieszczonym na fan page Nasze Futrzaki, napisać w komentarzu który smak karmy Renske skradł serce twojego Futrzaka i dlaczego. Można również dodawać zdjecia ale nie są one warunkiem udziału w konkursie i nie biorą udziału w wyborze zwyciezcy.

9. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

10. Uczestnik może zamieścić jeden komentarz.

11. Uczestnik przystępujący do Konkursu, który poza odpowiedzią na pytanie konkursowe, zamieścił w komentarzu również zdjęcie oświadcza, że jest ono jego autorstwa, lub posiada prawa do jego publikacji oraz wyraża zgodę na publikację tego zdjęcia na stronach i profilach społecznościowych organizatora i fundatora nagrody.

12. Zwycięzcy konkursu zobowiązani są do przesłania danych do wysyłki nagrody w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu oraz do wyboru zestawu dla psa lub zestawu dla kota.

13. Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawidłowych danych do wysyłki oraz wskazanie zestawu dla psa lub zestawu dla kota. Nagrody nie można przekazać na rzecz osób trzecich ani wymienić na jej równowartość pieniężną.

14. Konkurs ma charakter ogólnopolski, a nagrody mogą być wysłane jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

15.Uczestnik zgłaszając udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 r. Nr.133 poz. 883).

16. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych.

17. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Małe dziewczynki chciały uratować Rosie ze schroniska, w którym czekała na nią śmierć. Zobacz ich reakcję, gdy spotykają Rosie na spacerze

Jak długo zajmie dostosowanie się szczeniaka do nowego domu?

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Ogląda świat zza krat, a tak nie powinno być.

Biszkoptowy labrador do adopcji