powrót do listy

Kobieta trzy godziny stoi w błocie, aby ratować swojego konia

To był przerażający moment, w którym młoda kobieta walczyła, aby utrzymać konia w spokoju, kiedy utknął on w błocie. 

Wyczerpana i poplamiona błotem Nicole Graham, przez trzy godziny trzymała głowę uwięzionego konia Astro, zmagając się z przypływem. Konia czekała perspektywa utonięcia z uwagi na podwyższający się poziom wody. Nikt nie był do końca pewny, czy zdążą go uratować.

Nicol nie opuściła swojego przyjaciela. Cały czas starała się go pocieszać i podnosić na duchu. Motywowała go, aby się nie poddawał.

Jej starania powodowały, że sama zanurzała sie coraz głębiej w błoto. Traciła już siły ale wciąż podtrzymywała jego głowę. 

Na ratunek przybył także miejscowy weterynarz, który podał zwierzęciu środki uspokajające, aby bezpieczniej wydostać go z błota.

Dzielna kobieta stara się zachować spokój, podczas gdy ratownicy pracują nad uwolnieniem konia.

Nicole czuła, że koń jest już wyczerpany i zmaga się z ogromnymi trudnościami. Była przerażona ale pozostała u jego boku. Bała się, że nie zdążą go uwolnić przed przypływem i koń zatonie. 

Kiedy widziała, jak jej koń się męczy i słabnie, jej serce pękało na kawałki.

Ratownicy walczyli, by go uratować. Powoli jednak kończył sie czas i błoto było coraz wyżej. "Za każdym razem, gdy się poruszyłam, wciągało mnie jeszcze bardziej w dół"- wspomina tą tragiczną chwilę Nicole.

W końcu po 3 godzinach udaje się uratować Astrę. Dzięki strażackim wężomi i ciągnikowi rolnika, wyciągnięto konia na zewnątrz.

"Jeżdżę tędy już 20 lat i nigdy mnie to nie spotkało. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, że to błoto jest takie grząskie"- mówi jeden z ratowników. 

To był prawdziwy wyścig z czasem. Na szczęście ratownicy go wygrali.

Wiele osób twierdzi, że konia nie udałoby się uratować, gdyby nie wysiłki jego właścicielki, która była u jego boku i go wspierała. Bez niej, koń poddałby się i utonął.

Jeżeli spodobała ci się ta historia, proszę podziel się nią z przyjaciółmi i rodziną.

Czytaj pozostałe prawdziwe historie: więcej...

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

21 lutego 2020 o 18:26

Anonim

gratulacje za dobroć super że konik ma taką opiekunkę B3

21 lutego 2020 o 00:32

Dr hab. Andrzej

Durna psiarnio! zbędne osrane cuchnace śmierdzące prymitywne śmierdzące psy pasożyty to kula u nogi, nigdy w żadnym stopniu nie zastąpią ludzi, dzieci, rodziny, macierzyństwa, etyki I kultury, rozsądku I wychowania, ludzkiej pracy! durne dogofile, dogonazisci zaciekle bronią tych psich szkodników! ,

20 lutego 2020 o 21:26

Anonim

podziwiam Panią szacun

20 lutego 2020 o 21:26

Anonim

brawo

11 listopada 2018 o 20:06

MartinaSchafer

Nie mogłem się oprzeć pokusie zakupu. Równocześnie miałem już najdziksze fantazje, gdy myślałem o naszym przyszłym życiu erotycznym. 3. Jak stosuje się Titan Gel? Po zakupie, każdorazowo po prysznicu, nanosiłem cienką warstw

19 lutego 2018 o 22:19

ewa

Kocham wszystkie zwierzęta ale konie chyba najbardziej,tak się popłakałam...zrobiłbym to samo dla swojego zwierzaka,kiedyś miałam pewną sytuację ze swoim ukochanym psem i też go nie zostawiłam.Brawo dla tej Pani i podziwiam jej miłość do zwierząt.I doskonale ją rozumiem:-)

30 marca 2018 o 00:12

wm

A kiedy właścicielka zdążyła się umyć? Chyba, że to na końcu, to pozowane zdjęcie, tylko konia pobrudzili błotem.

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ostatnie ogłoszenia

Nakolankowa Hania, wesoła, radosna sunia

Dalia - psi anioł cudowna suczka