powrót do listy

Kobieta chce adoptować sunię w schronisku, ale ta nie chce odejść bez swojego najlepszego przyjaciela!

KIEDY TA KOBIETA STRACIŁA SWOJEGO STARSZEGO PSA, POSTANOWIŁA PRZYJĄĆ NOWEGO PSA W SWOIM DOMU. ALE NIE WIEDZIAŁA, ŻE ​​W KOŃCU ADOPTUJE NIE JEDNEGO, ALE DWA PSY!

Nie chce odejść bez swojego najlepszego przyjaciela! (Wideo)

Ten film złamie ci serce! Chcąc przyjąć suczkę, młoda kobieta, Alaina Brinton,  zdała sobie sprawę z wyjątkowej więzi, która łączyła ją z najbliższym przyjacielem.

Przeglądając stronę lokalnego schroniska , natrafiła na zdjęcie Lucy, którą natychmiast się zainteresowała. Odwiedzając ją po raz pierwszy zrozumiała, że oboje będą zmuszeni się dogadać, ponieważ Lucy nie byłaby szczęśliwa w jej domu, gdyby rozdzieliła się z Sully'm , dużo młodszym od niej pieskiem.

Lucy i Sully przybyli prawie w tym samym czasie do schroniska. Sunia została znaleziona gdy samotnie błąkała się po ulicach a pies był oddany do schroniska przez rodzinę.

Gdy tylko się spotkali, stali się nierozłaczni. 

Początkowo Alaina Brinton nie planowała adoptować dwóch psów, ale było oczywiste, że ich rozdzielenie byłoby najgorszą rzeczą dla tych zwierząt. W końcu kobieta pojechała do schroniska aby zabrać do domu oba psy.

 

Najlepsi przyjaciele na świecie!

Siedem lat później te dwa psy nadal są najlepszymi przyjaciółmi na świecie . Robią wszystko razem! Śpią razem, bawią się razem i spędzają razem czas w domu i ogrodzie. "Są przyjaciółmi na zawsze", powiedziała Alaina. Z biegiem lat ich więzi stały się jeszcze silniejsze. 

Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się, jak te dwa czworonogi stały się całkowicie nierozłączne. Ten film z pewnością Cię rozczuli!

 

Cóż za piękna historia przyjaźni!

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies zamknięty w piwnicy przez całe życie - patrz, jak wychodzi po raz pierwszy

Dziewczyna daje mężczyźnie ultimatum

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Malutka sunia shih tzu do adopcji

Schronisko tonie,trwa ewakuacja zwierząt