powrót do listy

Ich mama zmarła na poboczu drogi. Zrobiliśmy wszystko, by uratować jej szczenięta

Wolontariuszka obiecała błąkającej się matce, która zmarła przy drodze, że uratuje jej trzy szczenięta. Szczenięta były bardzo wystraszone, to był ratunek w ostatniej chwili.

Sunia w ciąży porzucona przy drodze

Pies o imieniu Gaia został porzucony przez rodzinę i pozostawiony sam sobie w środku Kalifornii. 

Ten odważny pies zdołał urodzić na ulicy 3 zdrowe małe szczenięta . Na szczęście Gaia nie była całkowicie sama. Dwie wolontariuszki znały ją i czuwały nad nią i jej szczeniakami przez trzy miesiące. Ponieważ nie udało się złapać Gai, postanowili poprosić o pomoc organizację ratującą psy.

Wolontariusze na miejscu odkryli gdzie kryją się 3 małe psy. Matki nigdzie nie było. „Patrzyłem wstecz, aby upewnić się, czy matka nie idzie od tyłu, aby chronić swoje szczeniaki” - mówi. Właśnie wtedy Eldad dowiedział się od sąsiada, że ​​Gaia została potrącona samochodem około 2 km dalej i że zmarła 2 godziny przed przybyciem wolontariusza. Wolontariuszka rzuciła się na miejsce, aby pogłaskać martwego psa i  obiecała uratować jego szczenięta.

Wysiłek był tego wart

„Powiedziałam jej, że mi przykro, że ludzie to zrobili” - powiedziała. „Obiecałam jej, że uratuję jej szczeniaki. " Teraz, gdy już wiedziała, co się stało z ich mamą, zaczęła wyłapywać szczenięta. Chciała zadbać o jej szczenięta i dotrzymywała słowa. Troje dzieci było bardzo przestraszonych, szczególnie pod nieobecność matki. Jak widać na filmie, ratowanie ich nie było łatwym zadaniem. W desperacji przyniesiono ciało Gai i położono je w pobliżu studni, mając nadzieję, że szczenięta wyjdą. Czekali jeszcze conajmniej cztery godziny.

Obejrzyj wideo, wysiłek był tego wart, ponieważ wszystkie szczenięta były w bardzo dobrym stanie, a następnie zostały przyjęte do stałych domów, tak jak obiecano ich matce.

Trzy szczenięta były bardzo zdenerwowane kilka dni po ich uratowaniu, ale stopniowo pozwalały się do nich zbliżyć.

Szczenięta nazywały się Sydney, Matilda i Gabriella i na szczęście wszystkie znalazły rodziny na całe życie!

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Szorstkowłosa Szczotka szuka domu!

Rydzyk - młody, niekonfliktowy wesołek szuka domu!