powrót do listy

Filmuje swoje psy biegnące w kierunku miski przez 9 miesiecy- efekt jest uroczy

Właściciel tych dwóch goldenów dobrze się bawił filmując je jak biegną do miski z jedzeniem przez 9 miesięcy. To imponujące video, w którym widać, jak psy rosną na naszych oczach!

Rezultat jest uroczy i przezabawny (wideo)

Dwa psy, miski z karmą, kamera i dziewięć miesięcy. Są to elementy niezbędne do stworzenia tego wspaniałego filmu. Właściciel tych dwóch szczeniąt Golden Retriever dobrze się bawił, filmując je biegnące do miski przed posiłkiem. Nagrywał wideo prawie co tydzień przez 9 miesięcy. To cudowne chwile uchwycone podczas kolacji od 11 tygodnia do ukończenia 11 miesięcy. 

Rezultatem jest ewolucyjny i zabawny film krótkometrażowy! Ten film jest dobrze zrobiony, edycja jest doskonała, z jego zwolnionym tempem i ładnym wykończeniem, nie wspominając o idealnie dobranej muzyce! Widzimy więc dwa młode szczeniaki, które wpadają do kuchni i rzucają się na miskę tuż za kamerą.  

Poślizg, radość i szczęście!

Ponieważ montaż ten pokazuje nam szczenięta w wieku od 11 tygodni do nieco ponad 10 miesięcy, widzimy, jak rosną z każdym nowym ujęciem i dostosowują swoją technikę biegu, aby jak najszybciej dotrzeć do jedzonka. Oba szczenięta mogą stać się silniejsze i bardziej zbudowane ale to co zaskakuje najbardziej, to że zawsze wyglądają na szczęśliwych i niecierpliwych przed posiłkiem. 

Obejrzyj wideo!

Efekt jest zbyt słodki!

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Ta kobieta nie może się zdecydować którego psa adoptować więc kupuje całe schronisko

Ich mama zmarła na poboczu drogi. Zrobiliśmy wszystko, by uratować jej szczenięta

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Boluś płacze co noc

Bono-mały, 3-letni, delikatny pies szuka domu!