powrót do listy

Dziewczyna daje mężczyźnie ultimatum

To jest właściwa odpowiedź!

 

Każdy, kto kiedykolwiek posiadał psa, powie ci, jak wiele się zmieni, kiedy zaczniesz dzielić swój dom z czworonożnym przyjacielem.

W ciągu dnia w każdej chwili może zdarzyć się szczekanie, nastąpi faza, kiedy nie ukryjesz mebli przed atakiem zębów i - w zależności od rasy - będziesz musiał przyzwyczaić się do dzielenia swojej sofy ze stworzeniem, które  odmawia zaakceptować,  że takie miejsca są dla tych, którzy chodzą tylko na dwóch nogach.

Przede wszystkim jednak zdasz sobie sprawę, że posiadanie psa to nie tylko kolejne usta do karmienia i zwierzę, z którym od czasu do czasu się bawisz czy wychodzisz na spacery. Zrozumiesz, że pies staje się członkiem rodziny. Wkrótce pokochasz i pielęgnujesz to zwierzę z całego serca i nie ma nic, co mogłoby to zmienić.

Nie wierzysz mi? Wystarczy przeczytać poniższą historię, w której mężczyzna przygotowywał się do przeprowadzki jego dziewczyny do jego domu. Z dziewczyną tą byli razem cztery lata, przyszedł więc czas na wspólne życie. Zanim jednak to zrobili, jego dziewczyna miała dla niego pewne ultimatum. 

Powiedziała, że ​​nie lubi jego beagle Molly i dała mężczyźnie ultimatum: ja albo pies.

Na szczęście jednak niewiele czasu zajęło mu podjęcie właściwej decyzji. Mężczyzna opublikował to wspaniałe ogłoszenie kilka chwil później:

 

„MOJA dziewczyna nie lubi mojego Beagle Molly więc muszę ją ponownie oddać. Jest rasowa, z bogatego domu i miałem ją 4 lata. Lubi grać w gry. Nie do końca jest przeszkolona. Ma długie włosy i ładne paznokcie, które lubi robić. Je tylko najlepsze i  najdroższe jedzenie. NIGDY nie spojrzy na ciebie przy drzwiach po długim dniu i nie da ci bezwarunkowej miłość, gdy będziesz w dołku. Nie gryzie, ale może być złośliwa jak diabli!

Więc… każdy, kto jest zainteresowany moją 30-letnią, samolubną, nikczemną, kochającą złoto dziewczyną, chodź i weź ją! Ja i mój pies chcemy, żeby ponownie miała dom! ”

 

Jesteśmy pewni, że zgodzisz się, że to zabawne. Jedna ogólna zasada dotycząca życia: jeśli ktoś poprosi cię o wybranie między swoim psem a czymś innym, zawsze powinien być tylko jeden zwycięzca!

Podziel się tym, jeżeli też tak uważasz!

Komentarze

26 maja 2019 o 19:32

Anonim

Wybrala bym psa , piesek pozna dobrych ludzi a ona tego nie jest warta .

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Nauczycielka opłakuje śmierć kota, wtedy studenci ją zaskakują

9 powodów, dla których twój pies powinien być twoją Walentynką

Ostatnie ogłoszenia

Sunia w typie owczarka pilnie potrzebuje domu

Dixi ... Mała Księżniczka szuka najlepszego domu