powrót do listy

Dotrzymał obietnicy i ponownie adoptował psa po tym, jak został zmuszony zostawić go w schronisku

Niestety, są sytuacje, które zmuszają nas do chwilowej separacji i rozłąki od tych, których kochamy. Obiecujemy ponowne spotkanie, gdyż fizyczny dystans, załamuje nasze życie.

Lewis Jiminez musiał przeżyć trudne doświadczenie oddzielenia się od swojego zwierzaka Titusa, Pitbulla, którego adoptował w 2013 roku, kiedy miał 8 miesięcy z Austin Animal Center, nie wyobrażając sobie, że los zmusi go do zwrotu go w listopadzie 2017 roku z powodu kłótni z sąsiadem.

Po tym rozstaniu z Lewisem obiecał swojemu zwierzakowi, że ponownie go zaadoptuje, aby zabrać go do nowego domu.

Jeden z jego sąsiadów odmówił zamieszkania w częściach wspólnych mieszkań z Pit Bullem i wielokrotnie skarżył się kierownictwu. Lewis zabierał nawet Tytusa o 4:00 rano na spacer, aby uniknąć niepożądanego spotkania.

Ale sytuacja przeszła do skrajności w listopadzie , kiedy 10-letni wnuk Lewis zabrał go na spacer i pobiegł do kłopotliwego sąsiada, a pies rzekomo „na niego szczekał

Chociaż Lewis nie był świadkiem incydentu, uważa, że ​​Tytus próbował chronić swojego wnuka.

Zrozpaczona eksmisją rodzina Jiminez została zmuszona do zrobienia ostatniej rzeczy, jaką mogli sobie wyobrazić, do zwrócenia Tytusa do Austin Animal Center.

Największą obawą Lewisa było to, że inna rodzina zabierze jego zwierzaka do domu, zanim zdąży spełnić swoją obietnicę.

W schronisku otaczano Tytusa bardzo dobrą opieką . Wychodził tam na regularne spacery, miał zabawki i smakołyki.

Chociaż Lewis często odwiedzał Tytusa w schronisku, nigdy nie było to to samo, co mieszkanie z nim w domu.

Mimo że personel schroniska dokładał wszelkich starań, aby był szczęśliwy, ich wysiłki były często daremne, Tytus bardzo tęsknił za właścicielami.

Wreszcie , 25 lutego, po znalezieniu nowego domu, w którym pozwolono rodzinie mieszkać z Pit Bullem, Lewis dotrzymał obietnicy, którą złożył swojemu ukochanemu psu i ponownie go adoptował. Na szczęście nikt go wcześniej nie zabrał.

Obrazy tego wielkiego dnia są naprawdę wzruszające i podbiły tysiące serc, które biją brawa i świętują powrót Tytusa do domu z Lewisem.

„Te obrazy uszczęśliwiają nasze serca”.

W poście na Facebooku pracownicy Austin Animal Center wyrazili swoje podekscytowanie, że ta rodzina w końcu zjednoczyła się na zawsze.

Titus jest z nami od 4 miesięcy. Jego rodzina została zmuszona do wydania go z powodu problemów z ich mieszkaniem, ale od tego czasu przenoszą góry, aby zabrać go do domu.

Tytus był zestresowany w schronisku. Jego rodzina przyjeżdżała go odwiedzać, ale nie możemy sobie wyobrazić ich złamanego serca za każdym razem, gdy musieli wyjeżdżać bez niego. Wychowywał się u nich od dzieciństwa. To jedyna rodzina, jaką kiedykolwiek znał.

Wczoraj był dzień, na który wszyscy czekaliśmy. Ojciec Tytusa przyjechał zabrać go do nowego domu. Jak widać na zdjęciach, szczęście to na ten moment mało powiedziane. ”

Jennifer Olohan, rzecznik prasowy Austin Animal Center, powiedziała, że ​​nie sposób wyrazić radość personelu ośrodka, kiedy ten uroczy szczeniak mógł wrócić do swojej rodziny.

„Zwierzęta to nasza rodzina. Powinien być w domu i tam jest szczęśliwy.

To historia, która wzrusza do łez. Podziel się tymi emocjonalnymi obrazami, które mówią same za siebie. My rónież cieszymy się, że historia Titusa zakończyła się szczęśliwie.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

25

3 535,00 zł

Juniorek

Ostatnie ogłoszenia

Axa - grzeczna, wesoła, młoda sunia!

Roczny Blacky, wesoły, grzeczny, przyjazny