powrót do listy

Czy kundelki mogą brać udział w wystawach?

Nawet jeśli twój pies nie jest rasowy, może dumnie prezentować się na kilku rodzajach imprez dla psów, które dopuszczają kundelki.

 

Jeżeli martwisz się, że ​​jego brak dokumentów o czystej rasie, uniemożliwi wejście na jakieś imprezy, mamy dla ciebie wszystkie zebrane na ten temat informacje. 

Czy psy rasy mieszanej mogą startować w wystawach?

Twój pies rasy mieszanej może brać udział w wystawach psów — wiele organizacji oferuje wydarzenia tylko dla nich, a inne obejmują np. rasy mieszane.

Wyszukuj wystawy kundelków i jedź tam ze swoim przyjacielem, aby poznać innych właścicieli psów nierasowych i przede wszystkim spędzić czas i dobrze się bawić ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Pamiętaj też, że ze swoim psem, który nie ma konkretnej rasy możesz brać udział w takich wydarzeniach jak dogtrekking, który odbywa się w wielu miastach w całej Polsce. Jest to idealna forma wspólnych wypraw dla aktywnych psów, którym nie straszne przejście wyznaczonej trasy.

W Polsce 25 października świętujemy Dzień Kundelka. To doskonała okazja, by spędzić go z innymi kundelkami i poznac się bliżej z ich właścicielami.

Imprezy dla kundelków

 Twój psiak może być iteż dealnym „wolontariuszem” na konkursach groomerskich. Wiele lokalnych organizacji zajmujących się zwierzętami organizuje również konkursy kostiumowe, konkursy piękności i parady psów, z których wszystkie dopuszczają psy rasy mieszanej.

Chcesz zacząć? Wyszukaj lokalne wydarzenia w Twojej okolicy i sprawdź gdzie możesz jechać na imprezy związane z psami.

 

 

 

Zdjęcie główne dzieki ©Sue Mcdonald/ EyeEm/Getty Images

Artykuł dzięki dogster.com

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Brukselka i Felek, nakolankowe psiaki

Luna - boska, młoda, energiczna suczka!