powrót do listy

Chłopiec zaskoczony urodzinowym szczeniakiem od taty, który zorganizował prezent zanim zmarł

13-letni chłopiec został przytłoczony emocjami po tym, jak otrzymał szczeniaka jako niespodziewany prezent urodzinowy od niedawno zmarłego ojca.

Jego reakcja, kiedy dowiedział się, że pies był prezentem urodzinowym od jego zmarłego taty (wideo)

Chyba nie ma nic trudniejszego niż utrata rodzica. Zwłaszcza, gdy jesteś jeszcze dzieckiem, ale niektóre rzeczy mogą pomóc złagodzić ból. 13-letni Logan Kavaluskis niedawno stracił ojca, który chorował na raka. Jego ojciec, Joe Kavaluskis , zmarł po 9-letniej bitwie z nowotworem , w wieku 47 lat. Wiedział, jak trudne będzie to dla jego syna, więc zaplanował specjalną niespodziankę.

Logan zawsze chciał mieć własnego psa, ale jego ojciec był uczulony na sierść, co oznaczało, że ​​rodzina nigdy nie była w stanie zatrzymać żadnego psa w domu. Zanim Joe zmarł, wraz z żoną Melanie opracował plan , aby dać Loganowi szczeniaka po jego śmierci . Z pomocą kuzyna Logana rodzina znalazła zdrowego Boston Terriera, którego uważali za idealnego dla 13-latka. Po tym, jak Joe zmarł, zaledwie pięć dni przed 13 urodzinami Logana, rodzina młodego chłopca ujawniła, że ​​jedzie na północ ze swojego domu w Hudsonville w stanie Michigan, aby zabrać szczeniaka, chociaż młody chłopak nie miał pojęcia, że ​​to będzie pies dla niego.

Zawsze będzie pamiętał, jak bardzo jego ojciec się o niego troszczył

Wideo zostało zrobione w drodze do domu, kiedy rodzina zatrzymała się na stacji benzynowej i powiedziała Loganowi, co chcą zrobić z Boston Terrierem. Gdy tylko młody nastolatek wziął szczeniaka na ręce, jego kuzyn Jon powiedział prawdę . Widać wzruszenie chłopca, gdy dowiaduje się, że pies był prezentem urodzinowym od taty , który „chciał, aby miał on szczeniaka”. Logan wyglądał na całkowicie zaskoczonego, pytając: „Naprawdę?” Wyglądało to na miłość od pierwszego wejrzenia, gdy młody chłopak przytulił psa blisko, podczas gdy Boston Terrier spojrzał z miłością na swojego nowego właściciela i próbował oblizać jego brodę i nos. Obejrzyj wideo i przygotuj chusteczki!

 

Film zakończył się, gdy Logan głaskał swojego nowego czworonożnego przyjaciela, którego później nazwał Indy.

 

>

Komentarze

Najnowsze artykuły

Owady w karmie dla psa jako nowa dieta przyjazna środowisku

Karmy dla psów i kotów na bazie owadów- nowy trend w żywieniu zwierząt

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

4-letni Kolin w typie owczarka szkockiego!

Urocza koteczka czeka na kochający dom!