powrót do listy

Bezdomny owczarek niemiecki płakał gdy ten mężczyzna podszedł i poklepał go po głowie

Bezdomnych zwierząt jest najwięcej na ulicach dużych miast i wszędzie tam, gdzie schroniska sa przepełnione. Ludzie pozbywają się ich jak niechcianych zabawek, które szybko się nudzą.

Jeśli pies jest chory, zestarzał się lub po prostu przeszkadza w planach rodziny, jest wyrzucany jak śmieć.

Każdego dnia setki ludzi mijają te zwierzęta, widząc te smutne oczy. 

Pewni ludzie, którzy pomagają bezdomnym zwierzętom dowiedzieli się, że w mieście jest stary i wyczerpany pies rasy owczarek niemiecki. Pies wpadł w pułapkę utworzoną przez kanał w rzece i był skazany na śmierć z głodu, ponieważ nie potrafił się stamtąd wydostać.

Ale ta informacja została zgłoszona dobrym ludziom. Ochotnicy zeszli do kanału rzecznego i nakarmili psa. Kiedy mężczyzna przez długi czas głaskał psa po głowie, zwierzę zaczęło płakać. Nie oczekiwał już od ludzi życzliwości.

Teraz ten uratowany pies o imieniu Biggie jest zdrowy, dobrze odżywiony i kochany. Znalazł dom i kochającego właściciela. Zobacz jego ratunek na video.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/sr_yVhfBXX4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

14-letni chłopiec wskakuje na autostradę by ratować kota wyrzuconego z jadącego auta. Potem zostaje jego tatą na całe życie

Pies przewodnik pomógł niewidomemu i 30 osobom zejść z 78 piętra przez dym i gruz 11 września

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Bary - malamut mix, duży, kochajacy człowieka

Niewiele czasu nim straci zupełnie wzrok