powrót do listy

Bezdomny, który śpi z tym psem na ulicy jest dowodem na to, że miłość istnieje nawet w najtrudniejszych czasach

Internet to miejsce z mnóstwem dziwnych i zabawnych zdjęć, ale także z innymi mniej przyjemnymi i nijakimi treściami.

Dobrą i złą częścią tak dużego i często niecenzurowanego miejsca jest to, że można tu znaleźć to, co faktycznie dzieje się w jakimś miejscu. Zarówno tych negatywnych wydarzeń jak i wspaniałych i wzruszających chwil.

Zdarza się, że od czasu do czasu, wśród wielu scen, które przeglądamy na ekranach naszych telefonów komórkowych, są też bardzo poruszające, które pozostawiają nas bez słowa i zachęcają do zastanowienia się przez chwilę nad prawdziwymi wartościami życia.

 

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie bezdomnego śpiącego z psem na ulicy, które zawiera zarówno smutek i ubóstwo, jak i czułość, miłość i światło nadziei.

 

Chociaż jest to obraz ubóstwa i tego, co może oznaczać życie na ulicy, zdjęcie to przekazuje ważne przesłanie.

Mężczyzna i jego przyjaciel odpoczywają w spokoju, pomiędzy oczami przechodniów i gapiów, dając sobie wzajemną sympatię i pocieszenie.

Nieznajomy jest bezdomny na ulicy, ale może liczyć na bezwarunkową miłość wiernego przyjaciela, czworonożnego anioła stróża.

Pies obok niego nie dba o to, czy jego ludzki towarzysz jest bogaty, czy może mu zagwarantować schronienie czy jedzenie - jest i pozostanie tam dla swojego właściciela, bez względu na wszystko.

To jedno zdjęcie opowiada całą historię, a przynajmniej można ją sobie wyobrazić. Szczegóły nie mają większego znaczenia, ponieważ to, co widzisz, jest tego warte.

Dwie dusze mogą być razem spokojne i szczęśliwe, nawet jeśli wszystkiego brakuje, ważne jest to, że istnieje między nimi tajemnicza i wspaniała więź, która daje im siłę i pewność siebie każdego dnia.

Interpretacja tego zdjęcia może wydawać się zbyt romantyczna lub fikcyjna, ale z pewnością może służyć jako punkt wyjścia do poznania co oznacza szacunek, empatia, lojalność i miłość.

Chcesz więcej historii? Polub naszą stronę

Komentarze

30 listopada 2019 o 09:07

HENRYK

Pies jest zawsze bardzo uczuciowy w stosunku do swego pana i tak zostanie

Odpowiedz

30 listopada 2019 o 09:05

Anonim

Pies jest zawsze bardzo uczuciowy w stosunku do swego pana i tak zostanie

Odpowiedz

26 listopada 2019 o 20:04

Jasne

Wszystkiego brakuje ? Przecież oni mają siebie więc niczego nie brakuje prócz rzeczy materialny, jednak nawet człowiek bogaty mający wszystko co sobie kupi a nie mający nikogo z kim mógłby się podzielić szczęściem będzie miał o wiele mniej niż ten biedny na ulicy.

Odpowiedz

27 listopada 2019 o 07:15

Ola

Mądre słowa.. podpisuje się pod nimi.

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Pies czekał w schronisku 8 lat, w końcu znalazł dom w Boże Narodzenie

Kara więzienia za porzucenie psa lub kota- nowe przepisy w Polsce

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Sara-malutka, drobna sunia szuka domu!

Borówka-malutka, 2-letnia sunia szuka domu!