powrót do listy

Bezdomny, który śpi z tym psem na ulicy jest dowodem na to, że miłość istnieje nawet w najtrudniejszych czasach

Internet to miejsce z mnóstwem dziwnych i zabawnych zdjęć, ale także z innymi mniej przyjemnymi i nijakimi treściami.

Dobrą i złą częścią tak dużego i często niecenzurowanego miejsca jest to, że można tu znaleźć to, co faktycznie dzieje się w jakimś miejscu. Zarówno tych negatywnych wydarzeń jak i wspaniałych i wzruszających chwil.

Zdarza się, że od czasu do czasu, wśród wielu scen, które przeglądamy na ekranach naszych telefonów komórkowych, są też bardzo poruszające, które pozostawiają nas bez słowa i zachęcają do zastanowienia się przez chwilę nad prawdziwymi wartościami życia.

 

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie bezdomnego śpiącego z psem na ulicy, które zawiera zarówno smutek i ubóstwo, jak i czułość, miłość i światło nadziei.

 

Chociaż jest to obraz ubóstwa i tego, co może oznaczać życie na ulicy, zdjęcie to przekazuje ważne przesłanie.

Mężczyzna i jego przyjaciel odpoczywają w spokoju, pomiędzy oczami przechodniów i gapiów, dając sobie wzajemną sympatię i pocieszenie.

Nieznajomy jest bezdomny na ulicy, ale może liczyć na bezwarunkową miłość wiernego przyjaciela, czworonożnego anioła stróża.

Pies obok niego nie dba o to, czy jego ludzki towarzysz jest bogaty, czy może mu zagwarantować schronienie czy jedzenie - jest i pozostanie tam dla swojego właściciela, bez względu na wszystko.

To jedno zdjęcie opowiada całą historię, a przynajmniej można ją sobie wyobrazić. Szczegóły nie mają większego znaczenia, ponieważ to, co widzisz, jest tego warte.

Dwie dusze mogą być razem spokojne i szczęśliwe, nawet jeśli wszystkiego brakuje, ważne jest to, że istnieje między nimi tajemnicza i wspaniała więź, która daje im siłę i pewność siebie każdego dnia.

Interpretacja tego zdjęcia może wydawać się zbyt romantyczna lub fikcyjna, ale z pewnością może służyć jako punkt wyjścia do poznania co oznacza szacunek, empatia, lojalność i miłość.

Chcesz więcej historii? Polub naszą stronę

Komentarze

02 stycznia 2020 o 03:20

Mysza

Ciekawy, masz rację że niektórzy to pracownicy mafii, ale nie 95% a zaledwie 5-10% a wiem to bo pracowałam z takimi ludźmi. Możesz być spokojny ci z psami na 100% działają na własną rękę i dbają bardziej o te psy niż o samych siebie. Wielu z nich właśnie z powodu ukochanego psa nie idą do schroniska

Odpowiedz

02 stycznia 2020 o 03:23

Mysza

W Polsce prawie każda osoba z dzieckiem to mafia a dzieci są przytruwane, żeby były do opanowania. Zwierząt, nawet kotów przytruwać nie trzeba one jeśli kochają to zawsze będą z człowiekiem i za to należy szanować zwierzęta.

Odpowiedz

29 grudnia 2019 o 13:11

Anonim

W życiu możemy liczyć tylko na zwierzęta. Ludzie nigdy
Im nie dorównają , bo albo jesteśmy za biedni ,albo brzydcy,brudni lub bezdomni.Zwierze kocha nas
bezgranicznie takich jacy jesteśmy w każdych momentach naszego życia i to jest piękne.Dlatego my
darzymy ich podobnym uczuciem.

Odpowiedz

28 grudnia 2019 o 00:14

Ciekawy.

95% ludzi, którzy siedzą z psami i żebrają to są pracownicy Mafii. Większość z nich to młode chłopaki. Czemu nie mogą pójść do normalnej pracy ? Dlaczego te psy prawie cały dzień śpią ? Zastanówmy się zanim wrzucimy parę złotych do czapki takiego gościa. Piesek z tego nie będzie miał nic niestety..

Odpowiedz

29 grudnia 2019 o 00:59

Próżny , próżny ....

Piekny artykuł , szkoda ze Ty swoim niepotrzebnym komentarzem musiałeś zepsuć wszystko. Życie samo pisze scenariusze. Nie bądź taki skory do oceny, jutro możesz znaleźć się na chodniku. Chciałbyś aby nikt nie podał Tobie bułki tylko dlatego ze jesteś młody ? Człowieku puknij się w głowę i pomyśl!!!

Odpowiedz

30 listopada 2019 o 09:07

HENRYK

Pies jest zawsze bardzo uczuciowy w stosunku do swego pana i tak zostanie

Odpowiedz

30 listopada 2019 o 09:05

Anonim

Pies jest zawsze bardzo uczuciowy w stosunku do swego pana i tak zostanie

Odpowiedz

26 listopada 2019 o 20:04

Jasne

Wszystkiego brakuje ? Przecież oni mają siebie więc niczego nie brakuje prócz rzeczy materialny, jednak nawet człowiek bogaty mający wszystko co sobie kupi a nie mający nikogo z kim mógłby się podzielić szczęściem będzie miał o wiele mniej niż ten biedny na ulicy.

Odpowiedz

27 listopada 2019 o 07:15

Ola

Mądre słowa.. podpisuje się pod nimi.

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Zaginiony od tygodni pies niespodziewanie odnajduje się w schronisku

Przeprowadzka- kobieta widząc zaniedbanego psa przywiązanego łańcuchem postanawia go ukraść

Najnowsze zbiórki

3

130,00 zł

Operacja dla JJ

3

115,00 zł

Operacja Ramba

Ostatnie ogłoszenia

Wyrzucili szczeniaki na tory kolejowe

Znaleziono sunie!