powrót do listy

Beagle uratowany przed uśpieniem przytula swojego wybawcę w najsłodszej jeździe do wolności

Beagle, który miał zostać poddany eutanazji w schronisku dla zwierząt w hrabstwie Franklin, w najsłodszy sposób okazywał wdzięczność swojemu wybawcy.

2-letni pies schroniskowy o imieniu Gregory został uratowany przez Joe Kirka, który pracuje w Ohio. Gregory nie miał wiele czasu, ponieważ zdecydowano o jego uspieniu ze względu na chorobę, na której leczenie nie było stać schronsiko.

Na szczęście  czworonóg zwrócił uwagę Joa i Gregory został uratowany w samą porę.

Podczas jazdy na wolności Kirk zrobił sobie „selfie”, które szybko stało się popularne. Na zdjeciu Gregory pprzytula się do Kirka, jakby chciał wyrazić swoją ogromną wdzięczność.

Kirk udostępnił zdjęcie później na swojej stronie na Facebooku i napisał:

„To najsłodszy obraz jazdy na wolności! „Gregory” jest dziś jednym z wdzięcznych i doceniających Beagle! Uratowany dziś z listy psów do eutanazji z powodu braku środków na jego leczenie! WIE, że jest BEZPIECZNY i wie, że jest w dobrych rękach! Zapewnimy mu zdrowie i zapewnimy mu całą miłość, na którą zasłużył oraz wspaniałą przyszłość !! Cóż za wspaniałe zdjęcie Gregory'ego i mojego męża Joe wracających ze schroniska do domu! To sprawia, że ​​wszystko się opłaca! Właśnie dlatego warto pomagać! ”

Gregory został w pełni wyleczony i wkrótce będzie gotowy do adopcji. 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Kobieta wyprowadza psa z balkonu- niebezpieczne zachowanie

Ratownicy dzikich zwierząt ubierają się w paski, aby zostać "matką" dla osieroconej zebry

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Lubiący psy i koty, przyjazny Fart

Młody Orion szuka domu!