powrót do listy

5-gwiazdkowy hotel przekazuje resztki jedzenia do schroniska

Jest to bardzo skuteczny sposób, aby nie marnować jedzenia i dać potrzebującym i bezdomnym zwierzętom dobre i smaczne jedzenie.

Pamiętaj, że zawsze możesz pomóc, ponieważ zawsze jest coś, co możemy zrobić albo dać coś innym, nawet zwykły talerz z jedzeniem.

Zmotywowany przez marnowane odpady kuchenne oraz przygnębiony losem bezdomnych zwierząt w regionie, szef kuchni J Gourmet i jego zespół w 5-gwiazdkowym hotelu Fairmont w Abu Dabhi opracowali plan, aby dać tym potrawom drugą drogę.

Dzięki współpracy  Animal Action EAU piątkowe pozostałości jedzenia są teraz karmą dla psów ze schroniska. Pomysł był sukcesem. Resztki pocięto i zmielono w tej samej kuchni, a następnie przewieziono do schroniska, w którym futrzaki otrzymały smaczny posiłek..

Szef kuchni i promotorzy inicjatywy wezwali do podzielenia się tym doświadczeniem i podania przykładu przez inne restauracje na całym świecie. Czy w Polsce też będzie to możliwe?

Jeżeli podoba ci się ta inocjatywa, nie zapomnij podzielić się tym ze znajomymi.

Komentarze

15 marca 2020 o 18:37

nina

Zaraz obroncy zwierzat odezwą sieze takiego jedzenia nie nalezy podawac psom i kotą bo to nie dlanich itp a w schronisku co dostaja najtansza karme z 4% miesa i kasze ryz makaron

Odpowiedz

22 listopada 2019 o 13:10

Jannek

jasne!!!! dobry człowiek daje resztki jedzenia futrzakom ... O biednych głodnych ludziach zapomnieli?

Odpowiedz

17 grudnia 2019 o 19:42

Ty idioto

Każdy człowiek który potrzebuje jedzenia ,sam sobie gotuje taki los . A futrzakom my zgotowalismy taki los .więc jeśli masz z tym jakiś problem ze ludzie pomagaja psiakom to wpierdalaj wszystko i nie zostawiaj resztek cymbale. Przepraszam wszystkich za wulgaryzmy ale jak to zobaczyłem to się zagot..

Odpowiedz

22 listopada 2019 o 14:44

Anonim

A chciałby pan dostać do jedzenia resztki z talerzy po innych jedzących ?? Niech pan przeczyta ze zrozumieniem a później pisze , to są resztki czyli potencjalny odpad , ale że jest dużo zostawianego mięsa , kości , pewno warzywa czy pieczywo więc to mielą i to jest karma dla zwierzaków , !!

Odpowiedz

21 listopada 2019 o 15:46

Ja

W polsce tak się nie da, bo w Polsce tylko kasa się liczy a człowiek nie świnia zje wszystko.

Odpowiedz

22 listopada 2019 o 13:08

Jannek

masz problem z tym, że ktoś zamawiając jedzenie po prostu je zjada?

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Zaginiony od tygodni pies niespodziewanie odnajduje się w schronisku

Przeprowadzka- kobieta widząc zaniedbanego psa przywiązanego łańcuchem postanawia go ukraść

Najnowsze zbiórki

3

130,00 zł

Operacja dla JJ

3

115,00 zł

Operacja Ramba

Ostatnie ogłoszenia

Wyrzucili szczeniaki na tory kolejowe

Znaleziono sunie!