powrót do listy

4 lata przykuty łańcuchem na mrozie

PRZEZ LATA DIESEL BYŁ PRZYKUTY NA ŁAŃCUCHU  DZIEŃ I NOC, BEZ WZGLĘDU NA TEMPERATURĘ. NIE MIAŁ NIKOGO, KTO BY O NIEGO DBAŁ. ZOBACZ TRANSFORMACJĘ DIESELA ZE SMUTNEGO I ZANIEDBANEGO PSA DO SZCZĘŚLIWEGO I KOCHANEGO CZWORONOGA!

 

Przykuty na łańcuchu przez 4 lata! (Wideo)

To zawsze smutne widzieć psa, który wygląda na pokonanego i zranionego . Oczy psa są w tych momentach kompletnie rozdzierające, a wszystko, co chcesz zrobić, to pomóc im poczuć się lepiej. Tak właśnie wyglądał Diesel kiedy był przywiązany łańuchem . Przez lata Diesel był przykuty łańcuchem dzień i noc, bez względu na temperaturę. Był niejednokrotnie atakowany przez inne psy i ciężko ranny kopnięciem w głowę przez konia. Obrażenia te spowodowały uszkodzenie jego zębów, a zamarznięta krew utkwiła w jego czarnej sierści.

Wyglądało na to, że dni Diesela były policzone. Nie miał nikogo, kto dbałby o to, by pomóc mu wrócić do zdrowia. Mimo wszystkich swoich trudów, Diesel pozostał miły jak zawsze . Gdy pomoc w końcu dotarła, był gotów ujawnić swoją prawdziwą naturę po tych wszystkich latach zaniedbań. 

Na szczęście ratunek nie przyszedł za późnoDiesel daje dużo miłości i czuje się przy nowych opiekunach jak ryba w wodzie. Jest wielkim chłopcem, który uwielbia być karmiony i który chętnie się przewraca na plecy, aby jego opiekunowie mogli pogłaskać jego brzuszek. 

Diesel został zabrany z zimnej kanadyjskiej zimy i doprowadzony do miejsca, w którym mógłby uzyskać pomoc medyczną, której bardzo potrzebował.

 

Zmiana!

Zobacz wideo, aby obejrzeć zmianę Diesela ze smutnego i zaniedbanego na szczęśliwego i kochanego psa!

 

Po tak strasznym życiu, to niesamowite, że Diesel macha ogonem bawiąc się z ludźmi i innymi psami.

 Jest wyraźnie ich bratnią duszą i cieszymy się, że w końcu otrzymał miłość, na którą zasługuje!

Udostępnij tę wspaniałą akcję ratunkową przyjaciołom, którzy kochają zwierzęta.

AKTUALIZACJA:

Niestety, po ponad 5 latach, Diesel zmarł na raka. Zmarł spokojnie i szczęśliwie. Nie zabrał ze sobą czasu kiedy tak bardzo cierpiał, zabrał ze sobą 5 wspaniałych lat miłości, szczęścia, zabawy i komfortu.

Komentarze

Najnowsze artykuły

Do schroniska w Krakowie w ciągu jednego dnia trafiło 41 psów. Schronisko prosi o pomoc

Przyjechali uśpić psa bo jechali na wakacje

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Orzeszek-delikatny, malutki piesek na kanapę!

Arnold-mały, kochający i wierny pies!