powrót do listy

14-letni chłopiec wskakuje na autostradę by ratować kota wyrzuconego z jadącego auta. Potem zostaje jego tatą na całe życie

Gavin i jego mama, Erin Brown, byli w drodze na przyjęcie urodzinowe, kiedy zobaczyli jak z jadącego przed nimi samochodu wyrzucono kota przez okno na ruchliwym wiadukcie autostrady.

Na szczęście kot nie został potrącony przez jadący samochód. Jednak wylądował na krawędzi wiaduktu i został sam pośrodku ruchliwej autostrady. Ku zaskoczeniu Erin, Gavin wysiadł z samochodu, wbiegł na rulicę i złapał kota tuż przed wpadnieciem pod inne jadące auto.

Wszystko potoczyło się tak szybko, że nie była pewna, która z dwóch scen najbardziej ją zszokowała: kot wyrzucony z jadącego samochodu czy jej syn skaczący w stronę wiaduktu, w samym środku szybko jadących pojazdów, aby uratować kotka.

Dziś kot ma się dobrze, ale to, czego doświadczył, wywarło niesamowitą traumę. W tym czasie natychmiast wtulił się w ramiona Gavina, drżąc ze strachu. Niestety, niektóre pazury zostały mu oderwane, kiedy próbował nie spaść.

Pręgowany kot nie opuścił kolan Gavina, dopóki nie zabrali go do weterynarza na leczenie. Chociaż Brownowie nie mieli dość pieniędzy na leczenie kota, dobro zwierzaka było dla nich priorytetem.

Erin podzieliła się tym, co się stało na Facebooku, gdy byli w klinice. Recepcjonistka szybko powiedziała im, że za leczenie zapłacił darczyńca, którego poruszyła odwaga i dobroć Gavina.

Gavin natychmiast przywiązał się do kota, więc Brownowie zdecydowali się go adoptować i nadali mu imię Lucky, idealne imię dla kota, którego uratował dobroduszny chłopiec.

Teraz Gavin jest zdeterminowany, aby zostać weterynarzem. Założymy się, że zostanie doskonałym lekarzem zwierząt!

 

www.justsomething.co

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

18 września 2020 o 20:03

Anonim

Jesteś dla niego jedyny Kochany przyjaciel na całe życie. Odwzajemni Ci uratowanie życia swoją miłością. Jesteś bohaterem, życzę abyś został weterynarze, z kochającym sercem Weterynarzem????♥️????❤️????????

Najnowsze artykuły

Legowisko dla psa – jak wybrać to najlepsze?

Owady w karmie dla psa jako nowa dieta przyjazna środowisku

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Pedros - wesoły, przyjazny wilczek

Inka - inteligentna sunia w typie owczarka!