powrót do listy

York na łańcuchu przy budzie. Pilnie DT lub DS

  • Wiek: 5 lat
  • Grodków
  • 798395502
Pilnie poszukiwany dom tymczasowy lub stały dla około 5-cio letniego psa w typie Yorka. Pies został odebrany od właścicieli z powodu zaniedbania oraz nieodpowiednich warunków. Pixel bo takie jest jego nowe imię spędził całe życie przy budzie. Tak, przy budzie. Pełnił rolę psa stróżującego. Zapchlony, z ogromnymi kołtunami został odebrany i od razu przewieziony do weterynarza oraz groomera.

Z dnia na dzień dostał Dom Stały jednak koszt jego leczenia przerósł nowych właścicieli. Pixel cierpi bowiem na serce, a koszt miesięcznego leczenia wynosi tylko 48 zł i ogranicza się do podania połowy tabletki każdego dnia. Potrzebuje również mokrej karmy o możliwie jak najlepszym składzie z uwagi na stan uzębienia, który pozostawia wiele do życzenia i nie da rady pogryźć karmy suchej.

Na dzień dzisiejszy Pixel potrzebuje odpowiedzialnego domu tymczasowego. Domu, który da mu tymczas i zaopiekuje się nim do chwili znalezienia DS. Potrzebne jest również zrozumienie, bo na pewno jest mu ciężko. Pies spędził całe życie przy budzie nic nie musiał i miewa chwile, w których pokazuje, że coś mu się nie podoba jednak po chwili nadrabia wszystko swoim urokiem, a i nawet przyjdzie się przytulić.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel 798395502
Piesek przebywa w Grodkowie (woj.opolskie)