powrót do listy

Szczeniaki w potrzebie- pilne

Święta święta? Nie dla każdego! Mimo choroby, braku sił.... Dziś zgłoszenie, a w nim... Pilnie poszukiwana fundacja, dt dla suni oraz 7 szczeniat (5 dziewczyn oraz 2 chłopaków)!
Suczka oszczenila się pod... Drzewem, z dala od ludzi... Ukryla swój skarb i broniła z całych sił :( ok Starachowic /Świętokrzyskie.
Maleństwa zabezpieczone do jutra, jutra trafia do schroniska, a w schronisku przed chwilą było... Parwo :( błagam, czy ktoś ma możliwość pomocy? Nadzieję moje są mizerne, ale...
Jeszcze iskierka się tli:( błagam
tel. w sprawie adopcji 570 240 703

Edit :jeżeli ktoś poleca jakąś fundacje - każdy może do niej napisać /wysłać link. Nie intereuja mnie hotele /płatne dt. Ja jestem dt dla 13 psów, mam z tego kupę roboty, non stop brudne ubrania, brak wolnego, ciągle wyjazdy, zero!!! Kasy!!! - tak wybrałam. Ale nie oczekuję za to zapłaty. Więc nie narażajcie mnie na koszta, jestem osobą prywatną, działająca pod skrzydłami organizacji, ale ogarniajaca WSZYSTKO!!! SAMA!!! Jeżeli ktoś chce oddać do hotelu i ogarniać opłaty, znaleźć odpowiedzialne domy - ok. Ale nie pomagajcie moimi rękoma. Bo ja nie oddam szybko, byle gdzie byle oddać. Emocjonalnie wiąże się z każdym zwierzakiem, i mimo kosztów nie oddaje od tak gdzies bo siostra męża żony brata chce, nie. Proszę o wyrozumiałośc.