powrót do listy

Onyx - stworzony, by żyć u boku człowieka (VIDEO)

Onyx - stworzony, by żyć u boku człowieka (VIDEO)

Cześć, jestem ONYX. Opowiem Wam parę słów o sobie.
Jestem w średnim wieku chłopakiem (ok. 6 lat), kilka lat spędziłem w zapyziałym schronisku bez wolontariuszy. Ale to już przeszłość, o której wolę nie pamiętać - przede mną wiele pięknych lat życia.
Mieszkam teraz w Psim Hoteliku i szukam Swojego Człowieka. Albo Człowieków - im więcej rąk do głaskania, tym lepiej.

Zobacz, jaki ze mnie ekstra psiak - Ciocia nagrała filmiki ze mną w roli głównej (czy jestem teraz gwiazdą?).
streamable.com/mrknji
streamable.com/mncc02

Jestem podobno świetnym psem - nie mam problemu z towarzystwem innych psów. Najlepiej czuję się u boku człowieka - chętnie potowarzyszę Ci w drodze do kuchni albo podczas przechadzki po lesie. Jestem wesoły i przyjazny.
Chociaż...podobno nie jestem doskonały. Zdarzało mi się nie widzieć dokładnie, gdzie upadł jakiś smakołyk. Zaniepokojona Ciocia zapakowała mnie do samochodu i odwiedziłem kilku lekarzy - w tym okulistę, a potem neurologa.
Okazuje się że mam wrodzoną wadę, która wpływa na moje pole widzenia i nieco je zaburza. Hej, ale nie musisz się bać! To absolutnie nie przeszkadza mi w życiu ani nie jest groźne dla zdrowia. Radzę sobie doskonale - widzę jakieś kontury, mam niezawodny słuch i węch.
Jednak mimo, iż mam cudowny charakter nadal jestem w hotelu...
Wzrok nie jest najważniejszym psim zmysłem - nie potrzebuję żadnej niańki, tylko fajnej rodziny, którą będę mógł obdarzyć ogromem miłości!
Wciąż marzę o swoim domku. Jestem zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany, mam książeczkę zdrowia.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, zadzwoń!
tel. 537 343 491