powrót do listy

Młodziutka Tiara, domowa, niekonfliktowa

  • Wiek: 2022
  • Płeć: samica
Młodziutka Tiara, domowa, niekonfliktowa sunia!

Kto pokocha Tiarę? 2-letnia Tiara w ciągu swojego krótkiego życia już zdążyła przejść przez piekło na ziemi. Była mieszkanką obozu koncentracyjnego w Wojtyszkach. Nie miała tego “szczęścia” co inne psiaki, które trafiły do zwykłych schronisk, jej przyszło żyć w tej mordowni. Na szczęście została stamtąd wyciągnięta.
W tej całej tragedii szczęśliwie Tiara zachowała coś bardzo ważnego – radość z życia i zaufanie do ludzi. Uwielbia towarzystwo, zarówno psie jak i ludzi.
Jest aktywna, energiczna i chętna do zabawy. Nie należy do psów wycofanych, chociaż momentami ze względu na swoje przeżycia może się czegoś lub kogoś wystraszyć. Nie przejawia agresji, chyba że jest zmuszona się bronić przed atakiem innego psa.
W przypadku kundelków najsmutniejsze jest to, że często muszą czekać bardzo długo na chociaż jeden zwykły telefon z pytaniem o adopcję, a są psami kochanymi z sercem na dłoni, które od razu przelałyby 100% miłości na tego, kto podaruje im domek. Takim właśnie psiakiem jest Tiarka!

Tel. w sprawie adopcji +48 780 120 955 – Fundacja Psa Karmela

Waga: około 15 kg
Usposobienie:  Bardzo przyjazna, energiczna, lubi biegać, chętna do zabawy i głaskania. Niemal zawsze zainteresowana wszystkim dookoła, ufna w stosunku do ludzi i zwierząt. Nie jest typem kanapowego śpiocha. Tiara to psiak, który lubi się wyszaleć poza domem – na spacerach czy w ogródku. Nie ma problemów z jazdą samochodem. Sporadycznie może się czegoś nietypowego przestraszyć (jest psem po przejściach).
Kastracja/sterylizacja: przed zabiegiem
Stosunek do innych zwierząt: lubi towarzystwo innych psów, każdym jest żywo zainteresowana i podchodzi do niego z przyjaźnią, Nie przejawia agresji wobec innych zwierząt, kotów również.
Stosunek do ludzi: ufna, przyjacielska, bardzo lubi towarzystwo ludzi (także dzieci) oraz aktywne spędzanie z nią czasu, chętna do wspólnej zabawy. Nie przejawia agresji.
Czystość: zachowuje czystość w domu.
Problemy zdrowotne: nie stwierdzono.
Potrzeby: min. 3 spacery dziennie, aktywność (lubi się wybiegać). Jeśli jej potrzeby są zaspokajane, nie sprawia problemów np. zostając sama w domu.
Znaki szczególne: cała jest piękna!
Miejsce, gdzie powinna zamieszkać: Dom lub mieszkanie (najlepiej dom z ogrodem).
W nowym domu Tiary mogą być inne psy, jeśli nie są agresywne w stosunku do pozostałych domowników.