powrót do listy

Matylda - niepełnosprawne szczenię - kto pokocha?

  • Wiek: 4 miesiące
  • Wzrost: Szczenię
  • Płeć: Suczka
  • Waga: 10
  • Jawor/Legnica
  • 535767480
Nadszedł już ten czas, kiedy #Matyldzia zaczyna intensywnie #szukać swojego #domu stałego! I choć ma najlepszą opiekę pod słońcem u naszych Wolontariuszek: Irminy i Pauliny to pora poszukać psince ludzi, którzy pokochają ją na zawsze, będą się nią opiekować, kochać, rozpieszczać, zabierać na wakacje i wycieczki.

Matylda to 4-miesięczną sunią, którą zaopiekowaliśmy się 2 miesiące temu (przyjechała do nas ze zgłoszenia, znaleziona na drodze, prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym).
Nasz malutki oddział TOZ nie dysponuje miejscem, w którym moglibyśmy odpowiednio zajmować się tak niepełnosprawnym szczeniakiem. Ona jest słodka, kochana, taki zwykły mały szczeniaczek, którego wszędzie pełno, ale niestety nasze chęci w tym wypadku nie wystarczą, dlatego szukamy malutkiej miejsca, w którym będzie pod najlepszą opieką. Błagamy Państwa o pomoc i wsparcie.

Matylda ma niesprawne tylne łapki, ale sama kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne: wie kiedy ma pełny pęcherz i sama się wypróżnia. Jest takim niezwykłym, radosnym, szczęśliwym szczeniaczkiem, który niebawem zacznie gubić mleczne ząbki. Bawi się, gryzie zabawki, uwielbia tulić się do ludzi.

Trzpiot do pokochania! Czy znajdzie się ktoś, kto podaruje dom Matyldzie? Kochani, w Was nadzieja - im więcej #UDOSTĘPNIEŃ tym większa szansa na to, że Matyldzia pożegna swoje opiekunki tymczasowe i wyprowadzi się do własnego domu.

Mocno w to wierzymy, dlatego prosimy Was o milion #UDOSTĘPNIEŃ

Kontakt: 535 767 480 lub 602 666 236

https://www.facebook.com/120574201338919/posts/3046566772072966/

Matylda przebywa w Jaworze, ale dowieziemy ją do każdego miejsca w Polsce.