powrót do listy

Walka z śmiercią

332,00 zł

Cel: 2 500,00 zł

13%
Zbiórka została zakończona
Błagamy Was o pomoc, o szanse dla na moich ukochanych czterech łapek..
To tylko pieniądze, raz są a raz ich nie ma..
Życie stracone raz, nigdy nie powróci..
Ten 5 miesięczny kociak waży obecnie zaledwie 2,2kg. Choroba dała o sobie znać bardzo szybko i od razu wpadła w ostrą fazę. Jeszcze niedawno kocurek był energicznym maluchem, którego wszędzie było pełno. Nagle przestał jeść, nie bawił się, a brzuch urósł mu do niebotycznych rozmiarów. Weterynarz od razu postawił diagnozę, która powaliła mnie na kolana. Płyn w jamie brzusznej, apatia, brak apetytu, wysoka temperatura i żółtaczka, to mogło oznaczać tylko jedno - FIP, czyli zakaźne zapalenie otrzewnej w postaci wysiękowej. Mimo że mamy 21 wiek FIP w Polsce to nadal wyrok śmierci, choć za granicą można już kupić lek dający 80% szans na całkowite wyleczenie. Niestety kosztuje tyle, że niewiele osób mogłoby sobie pozwolić na jego zakup. Terapia eksperymentalnym lekiem GS trwa dokładnie 84 dni. 84 dni bolesnych zastrzyków, ale dających realną szansę wyleczenia. Dajmy ją kotu, przed którym jeszcze całe życie w nowym domu! Chciałabym, żeby jak najdłuższe. Bez leczenia czas przeżycia kota z FIP to od kilku dni do miesiąca. Nie chcemy jeszcze żegnać się z tym puchatym małym szczęściem!

Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę!Obecnie ze względu na niską wagę kota dawki leku są niewielkie, ale wraz z jej wzrostem one również będą musiały się zwiększyć.Koszt tygodniowego leczenia lekiem GS to obecnie 380zł. Terapii nie można przerwać nawet na 1 dzień.
Jesteśmy w trakcie terapii i z każdym zastrzykiem maluch czuję się lepiej. Błagam o pomoc ponieważ już nie mam z kad wziąść środków na jego dalsze leczenie.

Wpłaty - 10

Komentarze