powrót do listy

Stare, zapomniane przez wszystkich

0,00 zł

Cel: 1 500,00 zł

0%
Zbiórka została zakończona
Nasza fundacja ma pod swoją opieką psiaki, które - ze względu na swój podeszły wiek, problemy z kontrolą potrzeb fizjologicznych czy problemy behawioralne, wynikające z lęków i przebytych traum - nie mają szans na znalezienie domu stałego.
Nie możemy ich narażać na ryzyko nieudanych adopcji i powrotów z nich, które - szczególnie w przypadku takich psiaków - mogłyby w sposób bardzo negatywny wpłynąć na ich psychikę.
Docelowym miejscem ich pobytu najprawdopodobniej będzie hotel, w którym je ulokowaliśmy, ale już nie nazywany hotelem, tylko ich przystanią docelową lub czasową, ale z odroczonym terminem ważności. Na poczet utrzymania tych psiaków będziemy potrzebowali środków. Przeznaczymy je na zakup specjalistycznej karmy, suplementów, leków, uprzęży rehabilitacyjno-ortopedycznych, podkładów, a także na opłacenie badań laboratoryjnych, opieki medycznej i możliwych zabiegów weterynaryjnych.
Pieski, które mamy pod swoją opieką, często przeżyły tragiczne historie, nie mają szans znaleźć domów… Robimy, co możemy, aby były szczęśliwe. Od spokoju dzielą nas - tylko albo aż - pieniądze. One nie myślą o tym, czy mamy za co je utrzymać, są wdzięczne za wszystko… Prosimy, wspomóżcie nas!

ALEKSANDRA ROŻEŃSKA ROŻEŃSKA

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 0

Komentarze

23 listopada 2017 o 11:40

Anna

Co to za fundacja? W ciemno nikt nie wpłaci

Odpowiedz