powrót do listy

Rufi - pies z przechowalni po wypadku

900,00 zł

Cel: 1 500,00 zł

60%
Wpłać teraz
Jesteśmy wolontariuszami z potrzeby serca w gminnej przechowalni w Dobrem w województwie mazowieckim. Od października 2017 roku do końca stycznia 2018 roku znaleźliśmy domy stałe dla prawie 30 psów. Nie jesteśmy fundacją, wszystko co niezbędne dla nich opłacamy z własnych pieniędzy. Kilka naszych psów przebywa w hoteliku w Osiecku. Jeździmy do nich regularnie co tydzień, wyprowadzamy je na spacer, karmimy, sprzątamy boksy. Prowadzimy też stronę na facebook "Psy do adopcji - przechowalnia w Dobrem", dzięki której udało nam się znaleźć domy dla naszych psów. Tydzień temu do przechowalni trafił młody piesek po wypadku.

Pierwszej pomocy Rufiemu udzielił lekarz gminny. Konieczna była operacja. Po konsultacji w klinice "Ampułka"w Mińsku Mazowieckim, u pani doktor Agaty Przetakiewicz, okazało się, że ma bardzo złożone złamanie kości ramieniowej (wieloodłamowe złamanie) oraz złamanie kości miednicy z przemieszczeniem.

Skontaktowałam się z Urzędem Gminy w Dobrem, który nie odmówił pomocy psu. Jednak kwota za operację i pobyt psa w klinice to 3 tys. złotych. Mamy nadzieję, że gmina zapłaci 2 tys. złotych, a resztę pieniędzy wpłacimy z zorganizowanej zbiórki. Pieniądze będą jeszcze potrzebne na konsultacje po operacji, leki, RTG i inne. Dlatego też prosimy wszystkich, którym los naszego Rufiego nie jest obojętny, o drobne wpłaty. Mamy nadzieję, że uzbieramy brakującą kwotę.

Dziękujemy za serce, za pomoc naszemu pieskowi z przechowalni.

Joanna Wyganowska - Kuc

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 19

Komentarze