powrót do listy

Kotek Skazany na eutanazje

1 040,00 zł

Cel: 1 500,00 zł

69%
Wpłać teraz
Właściciele postanowili uśpić kota, ze względu na wysokie koszty leczenia. Nie chcieli zgromadzić pieniędzy w inny sposób...poddali się. Wskazań do eutanazji brak. Nie mogłam przejść obok tej sytuacji obojętnie, więc powiedziałam, że ja ją przygarnę.
Kotka uległa wypadkowi komunikacyjnemu wskutek czego straciła lewą tylną nogę, a prawa została połamana. Jednak to niestety nie koniec. Jak zwykle bywa, nieszczęścia chodzą parami. W złamaną nogę wdało się okropne zakażenie. Teraz ważą się losy tej biednej kici. Być może nogę uda się poskładać, jeśli ustąpi zakażenie, jeśli nie, trzeba będzie ją amputować. Póki co wymagany jest też cewnik, gdyż kicia nie jest w stanie przybrać pozycji do oddania moczu.
Tak czy tak, Popcorn (takie imię dostała w Arwecie, a idealnie wpasowuje się ono w nasze jedzeniowe imiona) została przez nas adoptowana. Jej byli właściciele zrzekli się kotki.
To około 2 letnia kotka, całe życie przed nią.
Nie pozwólmy, żeby musiała więcej cierpieć.
Do sprawności nie powróci nigdy, z winy człowieka, ale również dzięki ludziom może znacznie poprawić się komfort jej życia.
Koszt pobytu w lecznicy to 200-250 zl doba. Zmiana opatrunków jest bardzo skomplikowana i złożona.

Liczymy, że amputacja nie będzie konieczna ( nawet jeśli tak się stanie to niczego to nie zmienia w naszej decyzji), a wtedy nasz najlepszy ortopeda podejmie się poskładania tej biednej nogi, a to koszt około 1500zł.

Do tego dochodzi oczywiście jedzonko, podkłady higienicze, środki czystości.

Niestety bez pieniędzy nie da się pomagać :(

Ludzie sprawiają, że zwierzęta muszą przechodzić przez te cierpienia, a my, miłośnicy zwierząt robimy co w naszej mocy, żeby je uratować.

Bardzo prosimy.
Ewa Galas

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 36

Komentarze