Nasza Misja

Ta strona została stworzona w 2015 roku dla rodziców zwierząt domowych, aby mogli czytać o swoich psach, kotach i gryzoniach i śledzić najnowsze produkty oraz najlepsze marki.

Nasza Firma nie tylko ma najlepszego dyrektora generalnego- psa o imieniu Szilka, ale również idzie o krok dalej i zatrudnia dwa koty: Kubę i Fesię. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z wszystkimi sprawami do spraw zwierząt i chętnie się nimi tutaj z Wami podzielimy.

 

Zatem jeśli powodem, dla którego odwiedzasz sieci społecznościowe, jest czytanie najnowszych plotek albo informacji o zwierzętach, ich potrzebach, pielęgnacji, żywieniu i opiece nad nimi lub gdy stale sprawdzasz strony na Facebooku dotyczące zwierząt... cóż, nie szukaj innej sieci społecznościowej! NaszeFutrzaki to idealny serwis społecznościowy dla Ciebie i wszystkich, którzy tak jak Ty kochają swoich futrzastych przyjaciół.

 

Jeśli nie chcesz niczego przegapić zapisz się do naszego NEWSLETTERA, aby otrzymywać aktualności ze świata zwierząt bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą.

 

Portal Nasze Futrzaki składa się z trzech podstawowych kategorii.

1. ŻYCIE Z FUTRZAKAMI -znajdziesz tutaj porady odnośnie Twojego najlepszego przyjaciela, nowinki o nowościach w świecie zwierząt oraz najlepsze produkty dla psa i kota itp

2. ZBIÓRKI- w tej części naszego serwisu dajemy Wam narzędzie do zakładania zbiórek online na potrzebujące zwierzęta, zarówno na leczenie własnych futrzaków jak i koszty weterynaryjne zwierząt schroniskowych.

3. ADOPCJE-  na naszym portalu każdy może dodać ogłoszenie adopcyjne psa, kota lub gryzonia, który szuka domu stałego lub tymczasowego. Dzięki temu, że nasz portal odwiedzają miesięcznie tysiące miłośników futrzaków i to nie tylko z Polski, zwierzęta mogą znaleźć szybko swoja kochaną futrzastą rodzinę.

 

Rozgośćcie się, czytajcie, komentujcie i udostępniajcie treści, którymi chcecie się podzielić ze swoimi przyjaciółmi.