Dlaczego Nasze Futrzaki

Dlaczego NaszeFutrzaki

 

NaszeFutrzaki to lider nr 1 cieszący się największym zaufaniem w pozyskiwaniu funduszy online dla potrzebujących zwierząt. Zbudowaliśmy naszą reputację, służąc i wspierając naszą społeczność na każdym kroku.

 

Co wyróżnia NaszeFutrzaki

 

Zaufanie

Nasz zespół pracuje przez całą dobę, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i chronić przed oszustwami. Dzięki ośmioletniemu doświadczeniu i największej liczbie zbiórek pieniędzy na leczenie psa lub kota, NaszeFutrzaki zdobyło zaufanie wielu osób i instytucji w całej Polsce.

Narzędzia

Narzędzia zbierania pieniędzy NaszeFutrzaki ułatwiają tworzenie, udostępnianie i zbieranie pieniędzy dla zwierząt. Nieustannie pracujemy nad sposobami poprawy doświadczeń naszych organizatorów i darczyńców — oraz dostosowywujemy się do zmieniających przepisów.

Zasięg

NaszeFutrzaki pomaga łatwo udostępniać Twoją historię na dużą skalę za pośrednictwem wielu narzędzi i mediów społecznościowych, aby zebrać poparcie dla swojej zbiórki. Ponadto mamy oddany zespół, który szuka najlepszych historii do wzmocnienia i podzielenia się nimi z mediami i naszą społecznością.

Praca

Potrzebujesz obsługi klienta? NaszeFutrzaki jest gotowy do pomocy. Nasz zespół obsługi klienta jest tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić fachowej porady i wesprzeć Cię na każdym etapie. Zależy nam na Twoich pytaniach oraz na szybkiej i przyjaznej odpowiedzi.

 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ 

 

NaszeFutrzaki wspierane przez darczyńców

Tysiące ludzi i organizacji zwracają się do NaszeFutrzaki w potrzebie wsparcia na leczenie i pomoc zwierzętom. Oprócz darowizny, darczyńcy mogą zostawić nam dobrowolny datek. Korzystamy z tych darowizn, aby wesprzeć prowadzenie serwisu i zapewnić skuteczne i bezpieczne korzystanie wszystkim naszym użytkownikom na całym świecie. Jesteśmy wdzięczni wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się zostawić nam dobrowolny datek. 

 

Lider pozyskiwania funduszy dla zwierząt online

 

ZAŁÓŻ ZBIÓKĘ