Cennik

Prosta wycena, szybkie zbieranie funduszy

Jedna niewielka opłata jest automatycznie potrącana z każdej wpłaconej darowizny — to wszystko. Wszystko inne idzie bezpośrednio do twojej zbiórki, ponieważ to jest najważniejsze. Oto jak to działa.

 

Zbiórka pieniędzy dla psa lub kota

 

Brak opłat za utworzenie zbiórki pieniędzy

  • Za rozpoczęcie zbiórki pieniędzy lub zarządzanie nią nie jest pobierana żadna opłata.

 

Wpłaty darczyńców na rzecz NaszeFutrzaki są dobrowolne.

  • Darczyńcy mogą wspomóc NaszeFutrzaki opcjonalną darowizną, ale nigdy nie jest to wymagane.

 

Prowizja na rzecz portalu:

  • 6%

Automatycznie odejmowana od każdej wpłaconej darowizny, więc nigdy nie musisz się martwić o opłacenie rachunku.

Pamiętaj, jeżeli nie zbierzesz żadnych pieniędzy, nic nie zapłacić. Prowizja odejmowana jest automatycznie tylko od kwoty wpłaconej.

 

Policzmy to razem:

Przykładowo zebrałeś kwotę 3.000zł

Opłata za rozpoczęcie zbiórki: 0zł

Prowizja (6%) 180zł

Otrzymasz ze zbiórki kwotę 2820zł

 

Co to jest prowizja?

Bezpieczne zbieranie funduszy jest naszym najwyższym priorytetem. Dlatego współpracujemy z wiodącymi w branży podmiotami przetwarzającymi płatności, takimi jak Payu, w celu przyjmowania i dostarczania darowizn.

Prowizja jest automatycznie potrącana z każdej darowizny. Pokrywa koszty opłat za bezpieczne przekazywanie darowizn. Jest to jedyna opłata pobierana na NaszeFutrzaki, która pokrywa wszystkie Twoje potrzeby w zakresie pozyskiwania funduszy.

 

Wpłaty darczyńców na rzecz NaszeFutrzaki są zawsze dobrowolne

Zależy nam na tym, aby każdy mógł uzyskać potrzebną pomoc — dlatego nie pobieramy opłaty za rozpoczęcie zbiórki pieniędzy. Zamiast tego przyjmujemy opcjonalne datki od darczyńców, które są zawsze mile widziane, ale nigdy nie są wymagane. Datki od darczyńców umożliwiają nam oferowanie potężnych i godnych zaufania narzędzi do pozyskiwania funduszy, obsługi klienta oraz zespołu ekspertów ds. zaufania i bezpieczeństwa.

 

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć

 

Gotowy do rozpoczęcia zbiórki pieniędzy? Jeśli szukasz wskazówek dotyczących skutecznego zbierania pieniędzy zajrzyj na nasz blog i czytaj dalej na NaszeFutrzaki:

 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ