powrót do listy

Bella błaga o pomoc

1 544,00 zł

Cel: 2 000,00 zł

77%
Zbiórka została zakończona
Bella to jeszcze dzieciak, ma zaledwie 7 miesięcy i waży niecałe 3 kg. Błąkała się po lesie i wsi, szukając pomocy. Musiała bardzo długi czas przebywać bez opieki, gdyż ilość kleszczy na jej maleńkim ciałku była zatrważająca.


Została zabezpieczona przeze mnie, bo mimo własnego pieska w domu, walczącego z nowotworem nie potrafiłam przejść obojętnie i zostawić jej na pastwę losu. Po wizycie u weterynarza okazało się, że suczka ma kontuzję tylnej łapki. Wizyta u ortopedy potwierdziła niestety diagnozę „lewy staw po urazie lub aseptyczna martwica głowy kości udowej – wskazanie do dekapitacji głowy i szyjki kości udowej”.
Bella - JEST JUŻ PO OPERACJI!
Bałam się tej skomplikowanej operacji, ale wszystko odbyło się pomyślnie. Operacja przebiegła bez komplikacji. Teraz tylko wizyty kontrolne i ... rehabilitacja.
Jak malutka musiała cierpieć, możemy sobie tylko wyobrazić...
Wiem, że malutka ma szanse na odzyskanie całkowitej sprawności. Trudno w tej chwili powiedzieć, jakie postępy będzie robiła Bella.  Maleństwo będzie dochodziło do siebie u mnie, w późniejszym czasie będę szukała jej domu stałego.
Prosze6 trzymajcie kciuki za szybką rekonwalescencję i powrót do pełni sił dzielnej dziewczynki!
Skąd taki uraz u tak małego psiaka? Wypadek komunikacyjny, czy może ktoś ją potraktował z „buta”, bo była nieproszonym gościem. Tego już się nigdy nie dowiem. Jednak proszę Was o wsparcie dla tej małej istotki, o lepsze życie dla niej, bez bólu i strachu. Za każdy grosz, będę bardzo wdzięczna i wierzę, że dobro powróci do Was ze zdwojoną siłą.

Joanna Kinowska

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 67

Komentarze

21 lipca 2020 o 22:58

Janusz

Będzie dobrze :)

Odpowiedz